FiveM hardware banned nedir?

ozan88862

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Bir siteden Steam GTA 5'li hesap aldım ama FiveM'e girerken hardware banned from cfx. Re bu nedir? FiveM'e ilk girişim donanım bani falan diyorlar araştırdığıma göre ben Steam hesabı ve FiveM hesabı degissem bu düzelir mi acaba? Boşuna oyuna para vermek istemiyorum.

Aldığınız hesap banlı büyük ihtimalle. FiveM’de oynama süresi önemli olduğu için kendi Steam hesabınızda oynayın. Hesap alacaksanız da Epic Games’ten alın FiveM sizin Steam hesabınızı görsün.
Edit: Donanım banını siz yediyseniz yapacak bir şey yok ben hesabın banlı olduğunu düşünerek yazdım.

Donanım banı yemişsiniz, eğer belli bir süre içinde açılacağı yazmıyorsa sanırım sınırsız yasaklama almışsınız. Eğer dediğiniz hesap değiştirmeyi denerseniz muhtemelen başka hesapla girebilirsiniz.

Aldığınız hesap banlı büyük ihtimalle. FiveM'de oynama süresi önemli olduğu için kendi Steam hesabınızda oynayın. Hesap alacaksanız da Epic Games'ten alın FiveM sizin Steam hesabınızı görsün.
Edit: Donanım banını siz yediyseniz yapacak bir şey yok ben hesabın banlı olduğunu düşünerek yazdım.

Epic Games'ten alın FiveM Steam hesabınızı görsün dediğiniz kısimi tam anlayamadım biraz aydınlatır mısınız?

Epic Games'ten alın FiveM Steam hesabınızı görsün dediğiniz kısimi tam anlayamadım biraz aydınlatır mısınız?
Büyük ihtimalle donanım banı yemişsiniz işe yaramaz ayrı bir olay bu. Şimdi Fivem sunucya girerken sunucu sizin Steam veya Discord hesabınıza bakar ona göre kaydeder genelde Steam’e bakar. Şimdi siz hesap aldınız kullanıyorsunuz bi anda giderse Fivem’da yaptığınız şeyler de gider oynama süreniz de. Epic Games’ten alsanız hesap giderse bile Steam hesabı sizin olduğu için Fivem’e bir şey olmaz başka bi GTA olan Epic hesabı alsanız bile kaldığınız yerde devam eder.

Geri
Yukarı