GTA 5 Gölgeler Kapatılmalı Mı?

Akik

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Kendi işinin patronu
Arkadaşlar sadece merakımdan dolayı GTA V aldım Steam'den, açtım, güzel de oynanıyor fakat gölge ayarı açıkken küçük de olsa takılıyor. İster düşük olsun ister yüksek yine de takılıyor . En nefret ettiğim şey ama gölge ayarını kapatınca yağ gibi akıyor. Ne yapayım, ya oyunu hiç oynamayacağım ya da gölge ayarını kapatacağım. Cevabınız sadece gölge ayarını boşver oyun performansı önemli veyahut oyun bütün ayarlarıyla oyundur oynama olsun.

Ben bir oyunu son performansta oynamak için her türlü grafik ayarından feragat edebilirim. Tavsiyem kapat gitsin hem de gölgeler çok da gerekli değil.

Sadece gölge ayarı yüzünden bence bırakılmamalı.

Gölgeyi kapat derim çok şey kaybetmezsin. Benimde ekran kartı sürücüsü ilk defa bir yeniliğe imza attı ona şaşırıyorum; gölgeleri kapatmadan birkaç ayar yüksekte daha az kasmaya başladı. Ama performanslı oynamak için kapatacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı