GTA 5 HDD değiştikten sonra kasmaya başladı

ArdaKalay

Centipat
Merhabalar, ben bilgisayarımı tamire vermeden önce çok rahat bir şekilde Online bile oynayabiliyorduk fakat PC tamirden geri aldım sadece HDD değişti ve format atıldı ama GTA 5 deşhet derecede kasmaya başladı. Sesler takılıyor, yerler yüklenmiyor yardımcı olurasınız sevinirim.

Merhabalar, ben bilgisayarımı tamire vermeden önce çok rahat bir şekilde Online bile oynayabiliyorduk fakat PC tamirden geri aldım sadece HDD değişti ve format atıldı ama GTA 5 deşhet derecede kasmaya başladı. Sesler takılıyor, yerler yüklenmiyor yardımcı olurasınız sevinirim.
Benim pek bilgim yok ama benzer bi sorun yaşadığım için yazıyorum. SSD vardı ve sağlığı kötüymüş sıfır SSD yolladılar öyle sorunu çözmüştüm belki de parça sorunludur. Bir de parçalara baksanıza tüm parçalar duruyor mu? Eksiklik olmasın? Güven olmuyor sonuçta.

Keşke internetten yeni HDD alıp yapsaydınız. Ben hiçbir zaman bilgisayarcılara güvenmedim ve götürmedim.

Sistemin nedir? Hangi tamirciye gönderdin? Dananım parçaları eksiksiz duruyor mu?

Bilgisayarcı tanıdık. Eksikiz tüm parçalar duruyor.
Keşke internetten yeni HDD alıp yapsaydınız. Ben hiçbir zaman bilgisayarcılara güvenmedim ve götürmedim.

Belki bir RAM uçmuş olabilir. 😇

Benim pek bilgim yok ama benzer bir sorun yaşadığım için yazıyorum. SSD vardı ve sağlığı kötüymüş sıfır SSD yolladılar öyle sorunu çözmüştüm belki de parça sorunludur. Bir de parçalara baksanıza tüm parçalar duruyor mu? Eksiklik olmasın? Güven olmuyor sonuçta.

Dediğim gibi tamirci tanıdık tüm parçalar duruyor.

Bilgisayarcı tanıdık. Eksikiz tüm parçalar duruyor.

Dediğim gibi tamirci tanıdık tüm parçalar duruyor.
Kendisine sorabilirsiniz o zaman anlamıyor mu bu işlerden? Eskisinden daha kötü yapmış sonuçta :) Ben de yaptırmıştım sorun yaşadığımda kendisine başvurdum ve yeni parçayla değiştirmişti.

Geri
Yukarı