Çözüldü GTA 5 indirmeden oynamak mümkün mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Wexendax

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, benim Steam'de GTA 5'im var ama Epic Games ücretsiz verince onu da Epic Games hesabıma aldım Epic Games hesabımda indirmek istiyor ama zaten Steam'den inmiş GTA 5'im var onu bir şekilde Epic Games'e ekleyebilir miyim?

Çözüm
Merhabalar, benim Steam'de GTA 5'im var ama Epic Games ücretsiz verince onu da Epic Games hesabıma aldım Epic Games hesabımda indirmek istiyor ama zaten Steam'den inmiş GTA 5'im var onu bir şekilde Epic Games'e ekleyebilir miyim?
Hocam bir kaç arkadaş sormuştu bunun ile ilgili bir video çektim. Bu şekilde aktarabilirsiniz tekrar yüklemenize gerek kalmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bir kaç arkadaş sormuştu bunun ile ilgili bir video çektim. Bu şekilde aktarabilirsiniz tekrar yüklemenize gerek kalmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm

Dediğiniz yöntem hakkında bir bilgim yok fakat oyunu korsan olarak oynayan bir arkadaşım bu dediğinizi oyun ücretsiz olunca yaptı.

Epic Games'in oyunları indirdiği dizine uygun bir şekilde GTA V dosyalarını taşı sonra Epic Games üzerinden indirmeyi başlat normalden daha hızlı yüklenip doğrulama şansı var bence. Denemeye değer.
Mesela D:\Epic Games\GTAV
(Klasörün adı GTAV olmak zorunda. Değiştirmeyi unutmayın.)

Yeni konular

Geri
Yukarı