GTA 5 mi PUBG mi?

Siz olsanız hangisini seçerdiniz ?

• Gta 5

Oy: 13 59,1%
  • PUBG

Oy: 9 40,9%

• Oy verenlerin toplamı
    22
GTA 5 mi PUBG mi? Sizce hangi oyunu oynamalıyım?
İkisini de oynama şansın mı yok? Neden böyle bir soru sordun ki?

Neyse Pubg beni sıkmaz o aksiyon ve çatışma heyecanı bana yeter diyorsan Pubg oynamalısın ama bana hikaye lazım ardından da o bitince hilelerde olsa sağlam altyapılı bir multi gerekiyor dersen de GTA V tabii ki. Bir de eğer Pubg sahibi arkadaşların varsa Pubg arkadaşlarla oynayınca harika bir oyuna dönüşüyor.

GTA 5 mi PUBG mi? Sizce hangi oyunu oynamalıyım?
Bu sorunun cevabı aslında senin ne tür oyunlar oynadığna bağlı ikisi de bir birinden farklı mantığı olan oyunlar fakat eğer bir arkadaş grubun varsa PUBG acayip zevkli oluyor. Ben iki oyunu da oynadım (PUBG 'yi halen oynuyorum) benim tercihim PUBG olurdu hem oyun daha Beta'da ileride gelecek güncellemeler ile çok daha güzel bir oyun olacak gibi.

İkisinde de arkadaşım var ve 2 oyunu da bizzat deneme şansım oldu. İki oyunda çok güzel ama gta 5 online hiç oynamadım sıkar mı bilmiyorum pubgdede indirim olmuyor ve buglar var düzelir mi veya indirime girer mi girerse ne zaman girer?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı