PUBG mi GTA 5 mi?

Hangisini öneriyorsun?

• GTA 5

Oy: 42 61,8%
  • PUBG

Oy: 26 38,2%

• Oy verenlerin toplamı
    68
PUBG'yi arkadaşların varsa oynamalısın bence. Alışana kadar çok zorlanıyorsun, ben hala alışamadım mesela. Yerinde olsam GTA V alır, Türkçe yama kurar keyfime bakardım. Senaryosu zaten 50, 60 saat, online olarak oynarsan minimum 200 saat oynayabilirsin.

PUBG'yi arkadaşların varsa oynamalısın bence. Alışana kadar çok zorlanıyorsun, ben hala alışamadım mesela. Yerinde olsam GTA V alır, Türkçe yama kurar keyfime bakardım. Senaryosu zaten 50, 60 saat, online olarak oynarsan minimum 200 saat oynayabilirsin.
Ufff.. 200 saat... Ben korkumdan türkçe yama kuramayan insanım. Online 200 saat şuan zor. Aynı gta 5 coop korsan gibi oldi online afklarla hilecilerle sırf gıcık gıcık hareketler yapmaya çalışanlarla ayakta duran serverlar ile dolu. Bir servera gir 10 dakika sonra tek başına kalırsın uyarı alırsın.

Birde manasız şekilde insanlar [][][][] yazıyor sürekli.

Gta 5: Bitirme sürem 10-12 saat arası oldu. Online kısmı ise çok sıkıcı geldiğinden bakmadım bile.

Pubg ise mükemmel bir oyun kesinlikle nacak dlc olarak map satmaları aşırı büyük bir karaktersizlik olmuştur. Pubg saatlerinizi geçirebileceğiniz bir oyun, alışması zaman alıyor ancak alıştıktan sonra baya güzel oluyor. Tek basıma squad bile girsem eğleniyorum :D

Hepinizin mesajını okudum arkadaşlar. Hepinize teşekkürler.

Biraz daha kafa yorunca, GTA 5 tarzının bana daha uygun olduğu kanaatine vardım ve GTA 5 aldım. :)

Tekrardan yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler. :)

Hepinizin mesajını okudum arkadaşlar. Hepinize teşekkürler.

Biraz daha kafa yorunca, GTA 5 tarzının bana daha uygun olduğu kanaatine vardım ve GTA 5 aldım. :)

Tekrardan yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler. :)
Inşallah pişman olmazsın. Oyundaki paranı idareli kullan arkadaşlarına online oynatma. En son kuzenime verdigimde. 400.000 lik evim yoktu ve bir garaj satın alınmıştı. Param ise çok azdı ve bir sürü cephane satın alınmıştı. Inşallah başına gelmez ve zevk alırsın :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı