PUBG mi GTA 5 mi?

Hangisini öneriyorsun?

• GTA 5

Oy: 42 61,8%
  • PUBG

Oy: 26 38,2%

• Oy verenlerin toplamı
    68
R

Redburne

Ziyaretçi
Malum indirimler geldi. İki oyunun fiyatı da yakın. İkisinde de arkadaş sıkıntım yok. Siz hangisini önerirsiniz? Sebeblerini de yazarsanız sevinirim.

Not: İki oyunu da baya araştırdım ve elde ettiğim bilgiler şöyle. GTA 5'de tek bir sorundan yakınılıyor, o da hileciler. PUBG'de ise yakınılan sorunlar bitmiyor. Bu beni doğru söylemek gerekirse GTA 5'e itti. Ayrıyeten PUBG'de 1 haftada 50-60 TL kazandığını iddia eden arkadaşlar var. Bu konularda da beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında bu tamamen seninle ilgili. Battleroyale ve FPS tarzı oyunları seviyosan PUBG senin için iyi bir tercih olucaktır.

Malum indirimler geldi. İki oyunun fiyatı da yakın. İkisinde de arkadaş sıkıntım yok. Siz hangisini önerirsiniz? Sebeblerini de yazarsanız sevinirim.

Not: İki oyunu da baya araştırdım ve elde ettiğim bilgiler şöyle. GTA 5'de tek bir sorundan yakınılıyor, o da hileciler. PUBG'de ise yakınılan sorunlar bitmiyor. Bu beni doğru söylemek gerekirse GTA 5'e itti. Ayrıyeten PUBG'de 1 haftada 50-60 TL kazandığını iddia eden arkadaşlar var. Bu konularda da beni bilgilendirirseniz sevinirim.
Oyun içinden kazandığınız para ile sandık açabiliyorsunuz PUBG'de, şansınız varsa daha fazlasını da kazanabilirsiniz. Oynayacak arkadaşınız yoksa ben iki oyunu da önermiyorum malum arkadaş olmayınca sıkıyor 2 oyunda.

GTA 5'de yapabileceğiniz şeyler çok daha geniş. PUBG'de belli bir süre sonra sıkılırsınız diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı