GTA 5 mi R6S mi?

Gravax06

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Selam arkadaşlar, maalesef laptopumun 256 GB SSD'si olduğu için ikisinden birini indirebilirim. Şu an R6S zaten yüklü. Sizce silip GTA 5 yükleyeyim mi?

Ben olsam yüklemezdim. Hikaye modunu oynayacağım diyorsan yükle ama online modu leş gibi. Oyununu çökerten hackerlar, Opressor MKII ile sürekli kargolarını patlatan griefırlar, aşırı uzun yükleme süreleri ve tam bağlandı derken bir hata verip hikaye moduna geri yollaması. Kesinlikle oynanacak gibi değil.

R6S GTA 5'e kıyasla çok daha keyifli bir oyun şu an. Tabi sizin hangisini daha çok sevdiğiniz önemli orası ayrı.

Bence başka bir depolaman varsa R6'yı oraya at, SSD ye ise GTA5 kur. R6'nın SSD'de olması çok fark ettirmiyor. Ama GTA'nın SSD'de olması açılışta ve onlineda büyük fark açıyor.
Sadece SSD var ise tabiki R6.

2 Tarafında çok hataları var R6 nında Online modu hataları ve hackerleri var.
Ama GTA 5'i hiç aşa bulmuyorum şahsen oyunu bir bıraktım bir bugün açtım sırf hileciler yüzünden ve buglar laglar yüzünden.
Ama oynanış önemli diyorsan R6 derim bana daha zevk veriyor ve ayrıca R6 durmadan gelişen bir oyun tahminimce hataları GTA 5'den daha hızlı kapatırlar.

R6S i 6 yıldır oynadım oyun ilk çıktığından beri diyebilirim oyun ilk zamanlar çok güzeldi ama artık çok kötü oldu. Saçma sapan operatörler geldi, iş finka ve liondan sonra bozuldu bluetooht ile can gönderme kareket eden adamların yerini görme gibi saçma şeyler geldi bence artık oynancak gibi değil GTA 5 oyna kafan rahat olsun. Hikayemodu oyna benden söylemesi Online'da toxiclik yapan oyuncular var.

Yeni konular

Geri
Yukarı