Çözüldü GTA 5 Online Cheat Engine ban sebebi mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arkadaşlar 3 aydır Cheat Engine kullanıyorum. En az 1 kere Level ve para hilesi yaptım. Level'im 500 para ise 50 milyon ancak ban yemekten korkuyorum. Arkadaşlarım çoğu hatta gördüğüm bütün forumlar hileden ban sebebi riski yokmuş. Yani kısaca şu anda bilgisayarımda trainer veya program yok sadece Cheat Engine var ve 1 kere hile yaptım, ban sebebi var mı?

Kanka ben kullandım ve tüm arkadaşlarım bir şey olmadı ama çok yapma 50 milyon bas yeter ve Level hilesi onu da 170 Level yap yeter. 5-6 ay önce yaptım bu arada ben.

Arkadaşlar 3 aydır Cheat Engine kullanıyorum. En az 1 kere Level ve para hilesi yaptım. Level'im 500 para ise 50 milyon ancak ban yemekten korkuyorum. Arkadaşlarım çoğu hatta gördüğüm bütün forumlar hileden ban sebebi riski yokmuş. Yani kısaca şu anda bilgisayarımda trainer veya program yok sadece Cheat Engine var ve 1 kere hile yaptım, ban sebebi var mı?

Yok ya niye banlanasın. Hile kullandığın için sana ayriyeten 50 milyon dolar gönderecekler (!)

Bazı arkadaşlar aç gözlü olduğu için fazla yapıyorlar fakat 190-200 Level üstü Level hilesi yapmayın parayı da 40-50 milyon yapın fazlası zarar 6 aydır ban yemedim arkadaşlarımda yemedi.

Hocam ne kadar basarsanız basın 5-6 yıldır Cheat Engine kullanılıyor. İnternette ufak araştırma ile 5-6 yıldır Cheat Engine ile para hilesi unlock gibi hile yapanlar var. Kısaca istediğiniz kadar basın genede ban yemiyorsunuz.
Ben yemedim zaten kullandığım halde arkadaş yemiş nasıl yediyse onu merak ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı