PUBG Mobile Cheat Engine Ban sebebi olabilir mi?

Ardakemal6134

Hectopat
Daha fazla  
Singleplayer oyunlar için Cheat Engine yüklemiştim PC'ye. PUBG Mobile indirdim hile yapmasam dahi PUBG'de ban yer miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazi anti hile programlari bilgisayarini tariyor ve tanidik hile programlari bulunursa hesabina ban atiyor dikkatli ol.

Hayır o tür çalışmıyor siz oyunu açtığınızda arkada çalışan uygulamaların parametrelerini kontrol edip banlıyor öyle bir şey olsa bütün oyunlardan ban yeriz.

Hayır o tür çalışmıyor siz oyunu açtığınızda arkada çalışan uygulamaların parametrelerini kontrol edip banlıyor öyle bir şey olsa bütün oyunlardan ban yeriz.

Discord sunucusunda birisi Warzone da hile yapmis ama Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'dan banlanmis.

Artı -1 Eksi
Discord sunucusunda birisi Warzone da hile yapmis ama Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'dan banlanmis.

Arkada hile çalıştırmak başka oyunu oynarken hile açmamak başka.
Bir de öyle bir şey olamaz en fazla olabilecek 2side aynı anti cheati kullanması gerek ve kullanmıyor diye biliyorum.
Warzone'de hile yapan emin olur rainbowdada yapmıştır yok ben orada yapmadım bahanesi çok uzun yıllar önce kayıplara karıştı polis tarafından aranıyor.

Geri
Yukarı