GTA 5 Online modda gelen görevler nereden bulunur?

demirbilek6

Picopat
Daha fazla  
Oyuna yeni başladığım için pek çözemedim. GTA 5 Online modda gelen görevleri nereden nasıl bulabilirim? Görevler tam olarak nereye geliyor? Story modda haritadaki bazı yerler eksik, oralar oynadıkça mı açılıyor. Mesela havalimanı hiç yok. Görevlerimi tam olarak nereden alabilirim? Yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna yeni başladığım için pek çözemedim. GTA 5 Online modda gelen görevleri nereden nasıl bulabilirim? Görevler tam olarak nereye geliyor? Story modda haritadaki bazı yerler eksik, oralar oynadıkça mı açılıyor. Mesela havalimanı hiç yok. Görevlerimi tam olarak nereden alabilirim? Yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler.
İlk olarak onlinedaki görevler online oynadıkça açılıyor ve harita oynadıkça açılıyor.

o bölgelere gitmen lazım açmak için online de görevler için lestera gitmen lazım ve bir evinin olması lazım diye biliyorum

Geri
Yukarı