GTA 5 Online NAT type Strict PC Hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Burakrals

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar GTA Online oynarken daha önce bu hatayı hiç almamıştım. Uzun zaman sonra GTA Online girdim, böyle bir hata aldım. Biraz araştırdım çözüm yollarını VPN ile açan var IP sabitleyen var. Şu an bunları yapacak durumda değilim. VPN tercih etmiyorum. Sadece GTA 5'de bu hata, bu arada internetim Superonline.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar GTA Online oynarken daha önce bu hatayı hiç almamıştım. Uzun zaman sonra GTA Online girdim, böyle bir hata aldım. Biraz araştırdım çözüm yollarını VPN ile açan var IP sabitleyen var. Şu an bunları yapacak durumda değilim. VPN tercih etmiyorum. Sadece GTA 5'de bu hata, bu arada internetim Superonline.
  • Şu adımları takip et.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
  • Olmazsa Rockstar Launcher silip yeniden kur.
  • Olmazsa Modemi resetlemeyi dene.
Yine olmazsa Rockstar güncellemesi bekle. Benimki öyle düzelmişti. 😟

• Şu adımları takip et.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
  • Olmazsa Rockstar Launcher silip yeniden kur.
  • Olmazsa Modemi resetlemeyi dene.
Yine olmazsa Rockstar güncellemesi bekle. Benimki öyle düzelmişti. 😟
Teşekkür ederim ama o video bana yaramadı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı