GTA 5 "passive mode is not available when you have a bounty on your head" Hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Samet okurer

Centipat
Daha fazla  
Merhaba GTA 5 Online'da Passive mode giremiyorum. Çıkan hata bu "passive mode is not available when you have a bounty on your head" bunu nasıl çözeceğim?

Sunucuya ilk girdiğinizde başınıza bir ödül konuyor. Sizi öldüren kişi de bu para ödülünü alıyor. Bu ödül başkasının üzerine konulduğunda passive moda geçebilirsiniz. Ödül başkasına konulduğunda haritanın üzerinde yazması lazım.

Merhaba GTA 5 Online'da Passive mode giremiyorum. Çıkan hata bu "passive mode is not available when you have a bounty on your head" bunu nasıl çözeceğim?
Size ödül koymuşlar hocam. İntihar edip düzeltebilirsiniz veya başkasının sizi öldürmesini bekleyebilirsiniz. Bu tarz olaylar yaşamamanız için İnvite Only Session'da oynamanız daha iyi olur.

Ne kadar saçma bir sistem. Garajdan çıkar çıkmaz öldürmeye geldiler Online berbat hale gelmiş.

Hocam bu pek saçma değil adam üstüne para koymuş sen kimse o parayı alamadan kaçmış gibi olacaksın ( kimin 10k ya ihtiyacı var ancak böyle zaten GTA Online her zaman güçlünün zayıfın içinden geçtiği bir Online güçlendinmi de zaten passive ihtiyacı duymuyorsun hile filan gelmediği sürece.

Hocam bu pek saçma değil adam üstüne para koymuş sen kimse o parayı alamadan kaçmış gibi olacaksın ( kimin 10k ya ihtiyacı var ancak böyle zaten GTA Online her zaman güçlünün zayıfın içinden geçtiği bir Online güçlendinmi de zaten passive ihtiyacı duymuyorsun hile filan gelmediği sürece.

Evet mantıklı ama oyundan çıkıp birkaç gün sonra girdiğimde de vardı bunun süresi olmasi lazim gibi ama artık GTA 6 ya kaldı.

Geri
Yukarı