Çözüldü GTA 5 Rockstar Games offline mode yazması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

leomessy

Centipat
Bende Epic Games'ten GTA 5 var Online hep oynuyordum aciliyordu sonra 2 gun once actigimda Rockstar Games Launcher acilirken baglanmakta cok bekliyor sonra yukarıda offline mode yazıyor ve oyun story mode olarak açılıyor neden olmuyor çözümü var mi?

Çözüm
VPN kullanın. Wi-Fi kapatıp 10 saniye sonra geri açıp deneyin. CMD ile IP resetleyin. Telefonunuzun internetini PC bağlayıp girmeyi deneyin. Hepsinden biri tutar hocam.
VPN kullanın. Wi-Fi kapatıp 10 saniye sonra geri açıp deneyin. CMD ile IP resetleyin. Telefonunuzun internetini PC bağlayıp girmeyi deneyin. Hepsinden biri tutar hocam.

Çözüm
Bende Epic Games'ten GTA 5 var Online hep oynuyordum aciliyordu sonra 2 gun once actigimda Rockstar Games Launcher acilirken baglanmakta cok bekliyor sonra yukarıda offline mode yazıyor ve oyun story mode olarak açılıyor neden olmuyor çözümü var mi?

Genelde güvenli internetten kaynaklı oluyor kapattığımda sorun çözülmüştü ama VPN ile daha kolay oyuna girerken açarsın Rockstar logined yazısını görünce kapatırsın ben öyle yapıyorum şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı