GTA 5 Sistem Gereksinimleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen o arkadaşın hikayesini bilmiyorsun. PC'den pek anlamaz. O sistemi alması 1 ay sürdü. Türkçe hatalarından ve alakasız konulara attığı alaksız mesajlardan dolayı toplamda 7 defa ceza aldı. Böyle bir sistem aldı en sonunda ama hala aklında bir ton soru var. 7850 dandik bir karttır deyin, ertesi gün kartı satar, 20 tane konu açar "Bu sisteme hangi kart??" diye...

Not: Farklı hesaplar açar ama hepsinde kendini ele veren hatası soru cümlelerini çift soru işareti ile bitirmesidir...

Benim şu ana kadar GT320M ile oynayamadığım oyun yok :) (En düşük ayarda olsa bile sonuçta oynadım). Hatta YouTube'da birisi i3 ya da i5 ve GT320M ile GTA IV oyununu 1366.768 çözünürlükte açıyordu. Videosu bile var. Nasıl yapmış bunu hala anlamış değilim.

Benim şu ana kadar GT320M ile oynayamadığım oyun yok :) (En düşük ayarda olsa bile sonuçta oynadım). Hatta YouTube'da birisi i3 ya da i5 ve GT320M ile GTA IV oyununu 1366.768 çözünürlükte açıyordu. Videosu bile var. Nasıl yapmış bunu hala anlamış değilim.

He nolur ? Ben Battlefield 3 oynarken kendimi kaptırırım oyuna sen ise mermi nereden geldi düşmanlar nerede diye görmeye çalışırsın :D

Tamam kardeş, saolasın bakcam :)

Menüde filan 59-62 arası yazıyordu, oyun içinde 30 filan oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nerden bakacağım? FPS ney ?

Daha FPS nedir onu bilmiyorsunuz. Yüksek dediğiniz ayar da sadece bir ayar yükseltmişsinizdir, ondan ibarettir... GT525M ile en yüksek ayarlarda akıcı oynamanız imkansız. Oynarsınız, ama akıcı oynayamazsınız. Anti-Aliasing açınca zaten bitti...

Son düzenleyen: Moderatör:
Nerden bakacağım? FPS ney ?
FPS = Frame Per Second
Saniyede kaç kare işlendiğinin ölçüsüdür. İnsan gözü 25 FPS ta ilerleyen kareleri algılayamaz. Yani iki kare arasındaki geçişleri farkedemez. Bu dünya sinema standartıdır. NTSC sistemlerde bu biraz daha farklıdır. Gerçek anlamda 25 FPS olan bir görüntü insan gözüne göre yeterli akıcılıktadır. Yani ekrandan 1 saniyede 25 kare resim geçiyorsa bunun ölçüsü 25 FPS
dir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı