GTA 5 SSD'ye mi yoksa HDD'ye mi kurulmalı?

İşletim sistemi
Windows 10
Bilgisayarımda sadece 500 HDD var ve 100 GB'lık C disk im var. C diskimde sadece Windows yüklü. D diskine sadece oyunları falan yüklüyorum. GTA V şu anda HDD'ye yüklü fakat oynayamıyorum dediğim gibi disk kullanımı %100'e çıkıyor ve bilgisayar otomatik olarak kapanıyor. Bir arkadaşımın önerisiyle HDD'ye özel bir program indirdim ve sonuçlar böyle. Anladığım şeyler değil bunlar lütfen yardımcı olurmusunuz.
Sanırım hem yeni bir ssd hemde yeni bir hdd almam gerkiyor.
Sanırım hem yeni bir SSD hem de yeni bir HDD almam gerkiyor.
Hocam sizin disk ölmüş ya :D.

Atarlı ergen tripleriyle uğraşacak 5 saniyem yok zaten. Hem kavgayı başlatıyor hem üste çıkmaya çalışıyor. Senin gibiler ile çok uğraştım bir görsen 😂 hadi uğraştırma beni, konu sahibiyle konuşuyorum araya süt gibi damlıyorsun.

Ben anlatmak istediğimi gayet iyi anlatmışım. Sen anlamıyorsan ben ne yapabilirim? Eğer o yazılanı ilk başta yazılan ile bağdaştırıyorsan bu benim değil senin sorunun. Burada gelip boş boş atar yapma. Bide haklıymış gibi saldırmaya çalışıyor. Seninle çok güzel uğraşırdım ama dua et üslubumu bozmayacağım.

Beyler sakin..!!

HDD üzerinde bad sector var. Büyük ihtimal sistem kapanması bu bozuk sektörler üzerinde bir işletim sistemi dosyası var ise o yüzden oluyor. Verilerinizi acilen yedekleyip yeni bir diske geçiniz.
Salın hocam. Arkadaş kavga başlatmaya çalışan tiplerden. Konuyu dağıtmayacağım.

Diskinizin sağlığı çok düşük, performansı yüksek. Büyük ihtimalle diskiniz de badsector bulunuyor. Diskinizi değiştirmenizi tavsiye ederim.
İlgilendiğiniz için teşekkürler bende öyle düşünmüştüm. bedsector dediğiniz şeyi silme gibi bir şansımız var mı? illa yeni bir disk mi almam gerkiyo? :,)

İlgilendiğiniz için teşekkürler bende öyle düşünmüştüm. bedsector dediğiniz şeyi silme gibi bir şansımız var mı? illa yeni bir disk mi almam gerkiyo? :,)
Düzeltme işlemleri var ama %100 sonuç vermiyor. %20 seviyesin de olan bir diske düzeltme işlemi yapmak saçma olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı