GTA 5'i SSD'ye mi HDD'ye mi kurulmalı?

kemaalgram

Decapat
Daha fazla  
SSD 240 GB.
Hard Disk'im 1 TB.

Sizce nereye kurmalıyım GTA 5'i? SSD'ye kurarsam SSD'ye başka oyun yüklemeyeceğim.

Not: Hard diskimin okuma hızı daha fazla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle SSD. GTA 5 HDD'de tamamen bir eziyet. Mekan yüklememe problemi, siyah texture problemi, yavaş açılma...
Sorunu olmayan bir sistem ve HDD'de bu dedikleriniz yaşanmıyor, yaşanmaz da. 5400 RPM bir HDD'den kablo ile GTA 5 oynayabiliyorum hiçbir sorun olmadan. 7200 RPM bir HDD de çok daha rahat oynanır.

HDD iken GTA 5 Online sana yemin ediyorum ki 15 dakika sürüyordu açılması WD Blue geçtim şimdi daha iyi, SSD'ye kurun.

Sorunu olmayan bir sistem ve HDD'de bu dedikleriniz yaşanmıyor, yaşanmaz da. 5400 RPM bir HDD'den kablo ile GTA 5 oynayabiliyorum hiçbir sorun olmadan. 7200 RPM bir HDD de çok daha rahat oynanır.
Ben bizzat çoğu sorunu yaşadım. Kafamdan sallamıyorum yani. Detay yüklenmeme sorunları çoğunlukla sabit diskten kaynaklanıyor. Belleğim de problem yok. 2x4 8 GB belleğin maksimum 3-5 GB kullanıyor (Kingston bellek. Gayet yeterli geliyor.)

Ben bizzat çoğu sorunu yaşadım. Kafamdan sallamıyorum yani. Detay yüklenmeme sorunları çoğunlukla sabit diskten kaynaklanıyor. Belleğim de problem yok. 2x4 8 GB belleğin maksimum 3-5 GB kullanıyor (Kingston bellek. Gayet yeterli geliyor.)
Bir kişinin sorun yaşaması bir şey ifade etmiyor. Benim yaşamamam da ifade etmiyor ama çok daha kötü olması beklenen şeyde bile çalışıyor olduğunu belirtmek istedim. YouTube üzerinde onlarca, yüzlerce HDD ile GTA 5 testleri var. Yükleme hızları hariç HDD hiçbir sorun çıkarmaz ki bu kişisel bir zevk elzem bir şey değil hele de bir kıstas asla değil.

Geri
Yukarı