GTA 5 "this Epic Games account is already linked to a different Social Club account" hatası

xopeSs

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bugün GTA V'i yüklediğimde Rockstar Games Launcher'dan giriş yapmaya çalışıyorum fakat başlıktaki gibi bir hata alıyorum.
Başka açılmış Rockstar Games hesabı ve Epic Games hesabı yok ikisi birbirine bağlı.

Sanırım aynısı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1670761502400.png

Bende unlink seçeneği yok peki ya nasıl yapacağım?

Bugün GTA V'i yüklediğimde Rockstar Games Launcher'dan giriş yapmaya çalışıyorum fakat başlıktaki gibi bir hata alıyorum.
Başka açılmış Rockstar Games hesabı ve Epic Games hesabı yok ikisi birbirine bağlı.
Bende de 2 hafta önce aynı hata oldu. Hesabıma giriş yapabiliyordum ama oyun oynayamıyordum. (RDR2-GTAV) üstelik hesabımdaki ismim değiştirilmişti. Rockstara mail attım sorunumu detaylı bir şekilde anlatarak ve hesabımdaki bilgilerin ekran resmini de gönderdim giriş yapabildiğimden emin olsunlar diye. Kısa bir süre sonra cevap verdiler sorununuzla ilgileneceğiz diye ve cevaplarından 1 hafta sonra sorunumu çözdüler. Rockstar hesabına google üzerinden girip oyun bilgilerine bak. Oyundaki arkadaşların veya karakter geçmişlerin gözükmüyorsa sanki daha önce hiç oynanmamışsın gibi büyük ihtimalle bende olan sorunu yaşıyorsundur.

Bende de 2 hafta önce aynı hata oldu. Hesabıma giriş yapabiliyordum ama oyun oynayamıyordum. (RDR2-GTAV) üstelik hesabımdaki ismim değiştirilmişti. Rockstara mail attım sorunumu detaylı bir şekilde anlatarak ve hesabımdaki bilgilerin ekran resmini de gönderdim giriş yapabildiğimden emin olsunlar diye. Kısa bir süre sonra cevap verdiler sorununuzla ilgileneceğiz diye ve cevaplarından 1 hafta sonra sorunumu çözdüler. Rockstar hesabına Google üzerinden girip oyun bilgilerine bak. Oyundaki arkadaşların veya karakter geçmişlerin gözükmüyorsa sanki daha önce hiç oynanmamışsın gibi büyük ihtimalle bende olan sorunu yaşıyorsundur.

Kral e-posta verirsen sana yazayım bana detaylı anlatır mısın orada.

Bende de 2 hafta önce aynı hata oldu. Hesabıma giriş yapabiliyordum ama oyun oynayamıyordum. (RDR2-GTAV) üstelik hesabımdaki ismim değiştirilmişti. Rockstara mail attım sorunumu detaylı bir şekilde anlatarak ve hesabımdaki bilgilerin ekran resmini de gönderdim giriş yapabildiğimden emin olsunlar diye. Kısa bir süre sonra cevap verdiler sorununuzla ilgileneceğiz diye ve cevaplarından 1 hafta sonra sorunumu çözdüler. Rockstar hesabına Google üzerinden girip oyun bilgilerine bak. Oyundaki arkadaşların veya karakter geçmişlerin gözükmüyorsa sanki daha önce hiç oynanmamışsın gibi büyük ihtimalle bende olan sorunu yaşıyorsundur.

Aynı sorunu bende yaşıyorum ismim değişmiş ve hiç gelişmede gözükmüyor yardımcı olur musun rica etsem

Teşekkürler deneyeceğim.

Biraz gec oldu ama olsun :D

Geri
Yukarı