GTA 5 Update Social Club Code 201 Hatası

ultrasurf'u yükleyip açtım ancak hala the rockstar update service is unavaible (code 201) hatası veriyor yüklenmiyor güncelleme voidudan bugün aldım oyunu indirim var diye beceremedim deli oldum 2-3 saattir ugraşıyorum başka bir zaman başka internet ile tekrar denesem işe yarar mı

oyunu orijinal alıpta oynayamamak çok kötü bir çözüm bulursan burada bizi bilgilendirirsen çok makbule geçer :) bende araştırıyorum bir çözüm bulursam bilgilendiririm kolay gelsin

Arkadaşlar oyunu Voidu`dan aldım. Oyunu indirdim ama güncellenirken hata veriyo (kod 201) lütfen yardımcı olun . Oyunu orjinal alıp oynuyamamak çok batıyo insana .
bende bugün Voidu'dan aldım bende de (kod 201) hatası veriyor sorunu çözebildin mi rica etsem çözdüysen yardımcı olabilirmisin

beyler aynı sorun bendede var voiudan aldım bnde 201 hatası veriı 2 gundur ugraşıorum şu rus sitesinede guvenemedım kurtara_ali arkadaşım bi sıkıntı cıktımı

beyler aynı sorun bendede var voiudan aldım bnde 201 hatası veriı 2 gundur ugraşıorum şu rus sitesinede guvenemedım kurtara_ali arkadaşım bi sıkıntı cıktımı
En başta 201 hatası bende de çıkıyordu.Socialclup'ü yukarıda linkte verdim ben oradan elle kendim kurdum.Daha sonra Gta 5 uygulamasını çalıştırdım dosyaları indirmeye başladı.20 GB'a kadar hiç hata vermeden indirdi.Şu an sunucuya tekrardan bağlanamıyor.Bende aynı yerden aldım oyunu fakat şu an pişmanım.

kardeşim ben laptopu yenı aldım veridiğin siteden indiremıorum vırus algılayıp engellior bende ugraşmak istemıyorum virus işiyle kardeşim2. gunum oldu bnde pişmanım ve bu hatayı acıklayan hiç bir sitede yok düzgün her yolu denedim dns ayarlarıyla olmuo şu kilit çözümü oda olmuyo nasıl olucak çözebilirsen burdan bizide bilgilendiirsen sevinirim kardeşim

kardeşim ben laptopu yenı aldım veridiğin siteden indiremıorum vırus algılayıp engellior bende ugraşmak istemıyorum virus işiyle kardeşim2. gunum oldu bnde pişmanım ve bu hatayı acıklayan hiç bir sitede yok düzgün her yolu denedim dns ayarlarıyla olmuo şu kilit çözümü oda olmuyo nasıl olucak çözebilirsen burdan bizide bilgilendiirsen sevinirim kardeşim
Elbette çözüm yolu bulduğumda paylaşırım hocam.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı