GTA 5 V-Sync FPS Düşme Sorunu

Ahmetbb789

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar. Ben 1 hafta önce yeni bir PC topladım.
ÖZELLİKLERİ:
  • İntel Core i5 4690k
  • Asus GTX 980
  • H97 pro gamer
  • 2 TB harddisk
  • 128 GB SSD
  • Cooler Master Kasa
Arkadaşlar ben GTA 5'e girdiğimde özellikleri low, medium ve highda denedim yine de bir donma var ara sıra denizde, oyun haritasında donma var. Araştırdım ve sorunun V-Sync ile ilgili olduğunu okudum bende kapalıydı, ben de açtım kasma gitti. Ama FPS düşmesi ve oyun çok ağır çalışması vs. durumlar oluyor. Ben bunu araştırırken oyundaki V-Sync'yi kapatın Nvidia Denetim masasındakini açın diye bir şey okudum, yapanların sorunu gitmiş. Ben de deneyecektim ama Nvidia Denetim masasında V-Sync ile bir şey bulamadım. Bilen arkadaşlar varsa fotoğrafla bir anlatım veyahut bu soruna başka bir çözüm bulabilip bana yazarlarsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
V-SYNC olarak görmemen, gayet normal. Düşey senkronizasyon olarak açık yaparsan, çözülebilir.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    1,7 KB · Görüntüleme: 502
Sana yorum yazamadığım için ismim değişti de, yeni üyelik yaptım. Ben senin dediğini denedim, fakat yine de kasma oluyor daha doğrusu donma, başka çözüm yolu var mı ? bu arada oyunum orijinal ve güncellemeler tam. Şimdiden teşekkürler

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı