GTA 5 vs Cyberpunk 2077 (Oynanış)

Video'ya göre Cyberpunk GTA'nın bir hayli gerisinde hatta gerçekçilik %0 diyebiliriz. Bum! Patladı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bak şimdi lastiklerin patlamaması gayet normal çünkü bu oyun 2077'de geciyor. Yapanlar demek ki 2077'de patlamayan lastikli arabalar yapmış. Videoyu ceken kişi düşünmemiş. Sonuçta bu hayal gücü yapanlar böyle hayal etmiş. GTA 5'in gerisinde demen yanlış. Zaten aynı tür değiller karşılaştırmak hayli hayli yanlış.

-Cevap olarak yazdığım kişi mesajını silmiş veya moderatörler kaldırmış- moderatörlerden ricam bu iki mesajımı kaldırmalarıdır, ben beceremedim. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Bok gibi oyun banlarsan banla.
10 FOS.
3 yaşında mısın yavrum sen? Mağarada mı büyüdün bu yaşına kadar, medeniyetten bihaber misin? Allah Allah ya.

İki oyunu da oynadım, fikirlerimi anlatıyorum insanlar okur almaya/almamaya karar verir, kendi görüşlerini sunar, hep beraber tartışır eğlenir ufuklarımızı açarız diye. Baban mı kodladı RDR’yi bu nedir? Bu da size son cevabımdır, gerekli uyarıyı cezayı varsa bir prosedür adminlerimiz görür uygular zaten.

-cevap olarak yazdığım kişi mesajını silmiş veya moderatörler kaldırmış- moderatörlerden ricam bu iki mesajımı kaldırmalarıdır, ben beceremedim. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Tamam kardeşim oynama Cyberpunk o zaman bizi de sal. Zorla mı oynatıyoruz. Git kendin GTA 6 hayali kur. Rockstar'ın yaptığı oyunla daha 4 oyun yapmış adamı karşılaştırmak zaten büyük... Neyse.
Yahu adamlar çeyrek asırdır oyun yapıyor onla karşılaştırıyorsunuz.
İki oyunda 60 dolar. İki oyunda bize yaşayan ve canlı açık dünya ile kaliteli yapay zeka vadetti. GTA 5 2013 PS3 de sorunsuz çalışıyordu. Cyberpunk 2020 yılında ps4 de sorunsuz çalışmıyor. Ayrıca CDPR Avrupa'nın en değerli oyun şirketi. Ayrıca iki oyunda açık dünya oyunu. Yani ben 60 dolar verdiğim PS3 oyununun, 60 dolar verdiğim PS 4 oyunundan daha optimize olduğunu ve daha kaliteli olduğunu gördüğüm zaman soruyorum kendime, 8 yılda bunumu yapabilmişler.

Abi gidin GTA oynayın o zaman. 0 hikaye, saatlerce hikayesiz boş boş aksiyon sunan bir oyunu sırf "abi çok gerçekçi yaa" diye yıllardır başımızın tepesinden ayırmadınız. Her şey aksiyon, her şey gerçekçilik değil bazılarımız için.

CP2077'nin evet açık dünyasında ciddi eksiklikler var, ama yine de GTA'da araba tekerleklerine ateş etmek yerine sizi içine çeken, içerisinde istediğiniz gibi kararlar verebileceğiniz, hikayesi ve yan görevleri keyifli, dünyası çeşitli hikaye detaylarıyla dolu bir oyun. Siz GTA'da suya falan ateş edin, hızla giden arabadan atlayın, sivilleri vurun polisten kaçın takılın öyle.
Ne oynayacağımı sana mı soracağım! GTA gibi bir oyunu CP2077 ile karşılaştıranın aklında sorun vardır zaten. Biri RPG diğeri açık dünyayı temel alan oyun. Hayır yani bu yatığından zevk mi alıyorsun? İsteyen istediğini oynar. Hem CD Projekt gibi bir firmanın Rockstar seviyesine birden çıkmasını beklemeyin. Eğer normal bir oyunmuş gibi bakarsanız oyun size gayet hoş grafikli hikayeli bir RPG oyunu çıkar. Fanboyluk yapacağınıza oyunun tadını çıkarın.

Ne oynayacağımı sana mı soracağım! GTA gibi bir oyunu CP2077 ile karşılaştıranın aklında sorun vardır zaten. Biri RPG diğeri açık dünyayı temel alan oyun. Hayır yani bu yatığından zevk mi alıyorsun? İsteyen istediğini oynar. Hem CD Projekt gibi bir firmanın Rockstar seviyesine birden çıkmasını beklemeyin. Eğer normal bir oyunmuş gibi bakarsanız oyun size gayet hoş grafikli hikayeli bir RPG oyunu çıkar. Fanboyluk yapacağınıza oyunun tadını çıkarın.
? başkası yerine beni mi alıntıladınız bu sözleriniz bana mı?

? başkası yerine beni mi alıntıladınız bu sözleriniz bana mı?
Açıkçası herkese. Daha doğrusu GTA ya da CP2077'nin ona para vermemesine rağmen canı pahasına savunan tüm fanboylara. Madem bu iki oyundan birini bu kadar seviyorsun burada dil dökeceğine oyna daha iyi. Ayrıca bu iki oyunun karşılaştırılması da acayip saçma. Kahve ile baklavayı karşılaştırmak gibi. Biri farklı diğeri farklı.

8 yılda bunumu yapabilmişler.
Hocam gerçekten baydı ama bu 8 yıl 9 yıl olayı, bu oyunun 8 yıldır geliştirilme imkanı yok. Çünkü CDPR o zamanlarda The Witcher 3 ve neredeyse oyun büyüklüğünde olan 2 DLC çıkarıyordu. O zamanın CDPR'i ne çalışan sayısı bakımından ne de ekonomik açıdan 2 devasa oyunu aynı anda yürütecek güçte bir şirket değildi. 2013'de sinematik bir trailer paylaştıkları için oyun 8 yıldır geliştiriliyor olmuyor bunu söyleyeyim size.

Yeni konular

Geri
Yukarı