GTA 5 vs. Cyberpunk 2077

Trailer gösterilmesine gerek yok sen kanıt at 8 yıldır geliştirilmediğine. 8 yıldır geliştirilmediğine dair bir şey atın susacağım.
E3 2017'de Keanu Reeves sahneye çıktı ve ben de olacağım dedi. Keanu Reeves oyunun 3. saattinde yanımızda oluyor, 7 sene önce başladıysa neden E3 2017'de çıkardılar Keanu'yu?

Trailer gösterilmesine gerek yok sen kanıt at 8 yıldır geliştirilmediğine. 8 yıldır geliştirilmediğine dair bir şey atın susacağım.
Ay ay, buyur dostum. Adamlar oyunu geliştirmek için 2018 yılında stüdyo satın alıyorlar ve o zaman geliştirilmeye başlandı.

Webtekno, redbull? Bu sitelere inanan var mı ya? Adamlar stüdyo aldılar 2017'de. Stüdyo olmadan mı geliştirecekler?

Kanka her sitede 2012'den beri geliştiriliyor yazmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

4 Gün art arda 60 saat CP oynadım hiç öyle bana sorun yaratacak bir bug ile karşılaşmadım. Diyaloglar olsun görevler olsun hikaye olsun beni gerçekten sardı ama bu insandan insana göre değişir tabii.

Kanka her sitede 2012'den beri geliştiriliyor yazmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunlarda ilk çıkan Trailer göre yazmışlar.
Trailer yayınladı diye oyun yapılmaya başlandığı anlamına gelmiyor. Fikir ve ilerde böyle oyun yapacaklarını söylüyorlar.

Geri
Yukarı