GTA 5 vs GTA 6 Grafik ve Detay karşılaştırması

Yayıncılar ve YouTuber'lar kendi arasında oynar o zaman artık öyle olursa :D

Hee mesela GTA 5 çıktığı zamana göre de iyi sistem istiyordu. Şimdi yine yüksek sistem isterse ne olur; oynayan bir şekilde oynar. Oynayamayan ise PC alınca oynar. Oyun kaçmıyor ya bir yere. 2026 yılında oynamaz 2028 yılında oynar.
Gider internet kafede oynar bir şekilde oynar yani.

PS5 alıp geçersin. İllaki PC'de oynamaya gerek yok.

Yok hocam ben PC tarafında oyun oynarım. Bir oyun için PS 5 almam yani ben. Oynayacağım oyunlar PC'de var zaten.

Giderim cafe ya da arkadaşlarda oynarım çıkana kadar. PC'ye çıkınca oraya damlarım.

Hocam 1-2 yıl spoiler yemeden durabilir misiniz? Konsola şans verin derim. Şahsi fikrim GTA 6 çıktıktan sonra konsol satışları zirve yapar.

Bakarız ya o zamana göre. Oyun farklı çıkarsa bir bakmışın almışım.

Spoiler konusunda ise genelde ben ilk PS tarafında özel olsa bile video ile izlerim. Yani oyun çıkınca yine oynarım ama önceden izlerim yani.

Bakarız ya o zamana göre. Oyun farklı çıkarsa bir bakmışın almışım.

Spoiler konusunda ise genelde ben ilk PS tarafında özel olsa bile video ile izlerim. Yani oyun çıkınca yine oynarım ama önceden izlerim yani.

Hocam ben eskiden öyle yapardım. GTA 5'i Burak Oyunda'dan bitirmiştim. GTA 5'i oynarken her şeyi bildiğim için hikayesi pek zevk vermemişti. O günden bugüne hiçbir oyunun videosunu izlemem, kendim deneyimlerim. En azından GTA 6 çıkınca PS5 Pro'ya bakılır gibi.

Hocam ben eskiden öyle yapardım. GTA 5'i Burak Oyunda'dan bitirmiştim. GTA 5'i oynarken her şeyi bildiğim için hikayesi pek zevk vermemişti. O günden bugüne hiçbir oyunun videosunu izlemem, kendim deneyimlerim. En azından GTA 6 çıkınca PS5 Pro'ya bakılır gibi.

Sonuçta bir gün PC'ye gelecek oyun için sıkıntı olabilir hikaye konusunda.

Uzun süre PC tarafına gelmeyen oyunlara da yapacak bir şey yok illa izleniyor.

Mesela Uncharted gibi oyunlar uzun yıllar PC tarafında gelmedi. Ben ne yapayım yani gelmesini bekleyemem yani. The Last of Us da öyle. Şimdi oyunu oynuyorum gene zevk veriyor.
@403377

Ben Spider-Man 2 için PS5 aldım ve dedim ki keşke konsol tarafına daha erken adım atsaydım. PS exclusive oyunları gerçekten bambaşka bir seviye.

Yeni konular

Geri
Yukarı