GTA 6 4.500 liraya değer mi?

Gta V ve RDR2 arasında aşağı yukarı 4-5 sene var. Gerçekten Rockstar çıtayı yukarı çıkarmayı bilmiş. AAA oyunlara örnek ver deseler ilki budur benim için. Gta VI’da da fark yaratacaklarını düşünüyorum. Gelelim fiyat işine. Birçok optimizasyon özürlü 1500 tl aralığındaki oyunun günümüz şartlarında fiyatlandığını düşünerekde azımsanacak bi fiyat olmaz 4500 tl. Kendi piyasaları için 150 doların hakkını vereceklerini düşünüyorum ne yalan söyleyim..

2 bin TL civarı tamam da 160 dolar olursa tek yol.

1696528507180.png

Son düzenleme:
4500 lira olması için doların sadece ama sadece 2X yapması gerekiyor arkadaşlar, imkansız değil üzülerek söylüyorum, ayrıca son çıkan oyun fiyatlarından sonra biraz da gerçekçi gelmeye başlıyor, hey be nereye gidiyoruz.

Yıl çıkmadan duyurulacağına dair söylentiler var. Fiyatı 4500 lira civarında olabilir. RDR2'den daha büyük bir açık dünyası var ve her NPC ile etkileşime girilebiliyor. Her NPC vakalara farklı tepkiler veriyor ve haritası bayağı büyük. Hikayesi hırsızlık ve soygunlar üzerine. Büyük ihtimalle RDR2'nin modern hali gibi bir şey olacak hikayesi. Banka ve dükkan soygunlarını çok sık yapacağız. Ama yine de 4500 lira etmez gibi.

5 dolara ne dersin? Hadi Rockstar senimi kıracağım! 10 dolarda anlaştık.

Dosya Ekleri

• 7iyc8tmrl3o71.jpg
    7iyc8tmrl3o71.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 19
Oyun %90 70 dolardan çıkacak. Eğer Rockstar'ın bir yerleri yerse 80 dolardan çıkaradabilir. Hadi öyle oldu desek, oyun 2025'de gelse, dolar 35-40 olsa fiyat, en fazla 3000 TL olur. 4500 hiç bir oyun etmez, edemez.

O kadar pahalı oyun yaptılarsa güvenlik'de pahalıdır Online ile bir birleşik yaptılar mı? Rüyanızda görürsünüz crack oynamayı.

Xbox Series S kullanıyorum PC ile işim yok bu yüzden alabilirim, oyun dünyasında 3 oyunda paraya acımam Resident Evil, GTA V'e RDR bunun harici hiçbir oyuna yüksek meblağ paralar bağlamam 👍

Yeni konular

Geri
Yukarı