GTA 6 çıktığı zaman GTA 5 değer kaybeder mi?

Arkadaşlar merhaba. Aklıma böyle bir soru takıldı, sizce GTA 6 çıkarsa GTA 5 de gene çokça oynanmaya devam eder mi? Ya da ben size soruyorum. GTA 6 almış olsaydınız GTA 5 oynar mıydınız? Benim şahsi düşüncem ben oynardım, eski şeylerin tadı bir başka oluyor. Ben bile arada sırada hala GTA San Andreas'a giriyorum. Ama şöyle bir şey de var, şu an GTA 4 oynanmıyor diye biliyorum yani çok az oynanıyor herhalde. Toplamda 6 milyon satmış bu çok az bir rakam. Bir şey daha var zaten GTA 6 çıksa birçok kişide alamaz diye düşünüyorum, ha bir de sistemi yetmeyenler var, PS 4 de o kadar sattı ama oyun PS 4 gelmezse gene çok alan olmaz. Neyse lafı çok uzattım. GTA 6 çıkarsa GTA 5 değer kayıp eder mi?

GTA 6 çıktıtan sonra bir süre daha GTA 5 Online'a güncelleme gelmeye devam edecektir.
Tabii herkesin üst düzey bir sistemi olmadığı için çok da bir değer kaybedeceğini düşünmüyorum.

Arkadaşlar merhaba. Aklıma böyle bir soru takıldı, sizce GTA 6 çıkarsa GTA 5 de gene çokça oynanmaya devam eder mi? Ya da ben size soruyorum. GTA 6 almış olsaydınız GTA 5 oynar mıydınız? Benim şahsi düşüncem ben oynardım, eski şeylerin tadı bir başka oluyor. Ben bile arada sırada hala GTA San Andreas'a giriyorum. Ama şöyle bir şey de var, şu an GTA 4 oynanmıyor diye biliyorum yani çok az oynanıyor herhalde. Toplamda 6 milyon satmış bu çok az bir rakam. Bir şey daha var zaten GTA 6 çıksa birçok kişide alamaz diye düşünüyorum, ha bir de sistemi yetmeyenler var, PS 4 de o kadar sattı ama oyun PS 4 gelmezse gene çok alan olmaz. Neyse lafı çok uzattım. GTA 6 çıkarsa GTA 5 değer kayıp eder mi?

PS4 çıkarmak zorundalar bir kere GTA 5 çok eski bir oyun olsa da kaliteli olduğu için güncelleme desteği hemen değil GTA 6'dan 1-2 yıl sonra kesilir 3-4 yıl sonra Online kapanır sonra da günümüzde San Andreas nasıl MTA ile hayata tutunuyorsa GTA 5 de FiveM ile oynanır.

PS 4'ün GTA 6 kaldıracağı düşünmüyorum. Sızan görüntülerin doğruluğu hakkında ise bir bilgimiz yok.

Hocam mantıklı düşünün PS4 en büyük gelir kaynaklarından biri gerekirse grafiği düşürüp bir şekilde çıkarmaları lazım.

Geri
Yukarı