GTA 6 çıktığı zaman 5'in Online'ı kapanır mı?

Burada konusu vardı. Ama ben önermiyorum, en son 20 kişi falan oynuyordu saracağını düşünmüyorum. Windows'un eski bir uygulamasının desteği kapatıldı Windows tarafından, onun üzerinden GTA 4'e giriliyordu onun da desteği kesildiği için PC tarafında GTA 4'ün kapalı MP'si.

@Niko BelIic meraktan soruyorum da, günde kaç kişi oynuyor yani 100-150 kişi oynuyor mu?
Hocam serverlar o kadar geniş değil ama birkaç ay önce dolu oluyordu genelde akıyorduk.

@AtatürkçüBirGenç hocam denemeyin, sanırım artık olmuyormuş o linkten. Bunu deneyin. Bir de trojan falan varmış linkte.

Rockstar valve gibi beyinsiz değil kapanmaz. Adamlar 10 seneden fazla emek verdikleri oyunu silip attılar, çocuğa söylesen oyununu sil diye yapmaz ama saf valve yaptı. (csgo skinleri farklı çıkarıp cs2 skinlerini farklı çıkarıp satsa her iki oyunun ekmeğini yerdi). Rockstar albeni yarattığı için gta 6 ağırlıklı olur ama gta5i 2. plana atmaz.

@AtatürkçüBirGenç hocam denemeyin, sanırım artık olmuyormuş o linkten. Bunu deneyin. Bir de trojan falan varmış linkte.

GTA V Online de FPS çok düşüyor Single'ye göre diyorlar hocam doğru mu yine de kasım bitmeden GTA V alacağım gibi risk alıp pek bir şey kaybetmem gerçi Single oynarım Online kasarsa.

GTA V Online de FPS çok düşüyor Single'ye göre diyorlar hocam doğru mu yine de kasım bitmeden GTA V alacağım gibi risk alıp pek bir şey kaybetmem gerçi Single oynarım Online kasarsa.

FPS değerlerime bakmadım ama Ultra da oynuyorum. Çok net diyemem çünkü 4060 ile oynuyorum. Alttaki senin sisteminse aramızda bayağı fark var, benim konuşmam doğru olmaz. Ben yaşamıyorum anlık kasma donma ama sen yaşayabilirsin.

Halihazırda GTA Online sahiplerine bedava GTA 6 Online yükseltmesi vererek eski sunucuları kapatabilirler ki öyle olursa güzel olur aslında. Onun dışında gta 6 çıktığında gta 5 online kapanmaz, gta 6 çıktıktan birkaç sene daha ekmeğini yerler.

Halihazırda GTA Online sahiplerine bedava GTA 6 Online yükseltmesi vererek eski sunucuları kapatabilirler ki öyle olursa güzel olur aslında. Onun dışında GTA 6 çıktığında GTA 5 Online kapanmaz, GTA 6 çıktıktan birkaç sene daha ekmeğini yerler.

Bende benzer şekilde düşünüyorum 10 yıldır emek veren belki de insanlar bir anda sıfırdan başlamaları cidden yazık olur oradaki mal varlıkları bir şekilde GTA 6 Online'a geçerse güzel olur ama çok zor gibi duruyor böyle düşününce.

Geri
Yukarı