GTA 6 Fragmanı Beklenenden Erken Yayınlanabilir

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
GTA 6 fragmanı

Take-Two Interactive’in sahibi olduğu Rockstar Games, geride bıraktığımız Şubat ayında GTA 6’yı geliştirdiğini resmi olarak duyurmuştu. Bu açıklamanın ardından da tüm gözler GTA 6 fragmanı ile ilgili yapılacak olan resmi duyuruya çevrilmişti. GTA VI fragmanı için heyecanlı bekleyiş devam ederken, oyuncular tarafından merak edilen oyunun fragmanıyla ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Yaklaşık 2 milyon aboneye […]

Devamı: GTA 6 Fragmanı Beklenenden Erken Yayınlanabilir
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Gelsin artık rahatlayalım. Ne GTA'ymış arkadaş! Bir sürü söylenti, geldi gelecek haberleri derken iyice meraklandı herkes. Bu kadar büyük bir yapım tabii ki heyecanlandırıyor. Bana göre geç bile kaldı. Eskiden bu kadar uzun sürmüyordu yeni GTA oyunu görmemiz.

Merak etme grafikler Matrix Awakens tadında olur.

Sanmıyorum, Rockstar oyunlarındaki renk paleti ve karakter tasarımları biraz animasyon filmi gibi oluyor. Gerçekçi hatlar yerine RDR2 ve GTAV'deki gibi pastel renkler bekliyorum ben. Göze hoş geliyor orası ayrı.

O resim resmi olarak yayınlandıysa grafikleri hiç beğenmedim.

Nasıl hocam? Ben hayran kaldım resmen. Özellikle de sağ altta sarı sokak lambası ışığının vurduğu yeri gerçeği ile ayırt etmek çok zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı