GTA 6 Fragmanı Resmi Olarak Yayınlandı

Ben Nescafe 3Ü1 arada ile 2'si 1 aradayı karşılaştırıyorum sen Nescafe ile mahmood kahvesini karşılaştırıyorsun.

İkisi de ayı firmanın oyunu olduğu için RDR2 ile GTA 5 açık dünyasını karşılaştırman saçma zaten aynı elden çıkmış oyunlar bu yüzden Far Cry rezilinin örneğini verdim hocam.

Mahmood kahveside ara sıra iyi gidiyor bu arada hocam.

Çıkış için 2025 sonu desek en iyi ihtimalle 2000 serisinin üst segment kartları açacaktır. O arada 5000 serisi de çıkmış olur. Halihazırda 4000 serisi de hem laptop hem PC için yaygınlaşıyor. Bunu da hesaba katarak sistem gereksinimlerini yüksek tutacaklardır.

Onu diyorum bende. Erteleme falan filan 1-2 sene atmazlar umarım😁

Hee anladım ben şey diye düşünüyorum hocam hype düşmesin diye 2025 dendi yoksa asıl planları 2026 için çünkü bir oyun 2 yıla çıkacak demek var bir de 3 yıl demek var.

İkisi de ayı firmanın oyunu olduğu için RDR2 ile GTA 5 açık dünyasını karşılaştırman saçma zaten aynı elden çıkmış oyunlar bu yüzden Far Cry rezilinin örneğini verdim hocam.

Mahmood kahveside ara sıra iyi gidiyor bu arada hocam.

Sayın sevgili arkadaşım,
Traileri gördükten sonra beni oyuna sevk edecek bir şey olmadı şahsen, yine ezberden gidilmiş soygundan hikaye başlatan yüksek grafikli açık dünya bir oyun.
Ben GTA 6'yı gerçek hayatın yansıması olarak bekliyordum, yoldan çevirdiğimiz bir karakterin yüz şeklinin farklı en azından bazılarının hayat hikayesini bilebilme hissi geçiyordu içimden.
Neymiş efendim evlerin içine girilebiliyormuş, ahahha çok da yani anladınız siz.
Bu oyun bir çocuğun tramvalarından başlayıp oyundaki günler ilerledikçe yaşlanmasını öğrenmek isterdim ya da başka ciddi bir olayla başlaması- mesela liseli bir erkeği oynayıp kariyer ve iş yaptığımız bir oyun filan.
Soygun ikilisi yine şaşırtmadı.

Sayın sevgili arkadaşım,
Traileri gördükten sonra beni oyuna sevk edecek bir şey olmadı şahsen, yine ezberden gidilmiş soygundan hikaye başlatan yüksek grafikli açık dünya bir oyun.
Ben GTA 6'yı gerçek hayatın yansıması olarak bekliyordum, yoldan çevirdiğimiz bir karakterin yüz şeklinin farklı en azından bazılarının hayat hikayesini bilebilme hissi geçiyordu içimden.
Neymiş efendim evlerin içine girilebiliyormuş, ahahha çok da yani anladınız siz.
Bu oyun bir çocuğun tramvalarından başlayıp oyundaki günler ilerledikçe yaşlanmasını öğrenmek isterdim ya da başka ciddi bir olayla başlaması- mesela liseli bir erkeği oynayıp kariyer ve iş yaptığımız bir oyun filan.
Soygun ikilisi yine şaşırtmadı.
Sen bunu Sims sandın herhalde.

Geri
Yukarı