GTA 6 hakkındaki beklentilerim

Orijinal Vice City müziklerini koysunlar bir de sağlam hikaye yazsınlar bana yeter. Açık dünyası benim için çok önemli değil.
Bence anlatımdan bağımsız konu olarak GTA 6 hikâye anlamında öyle çok iyi bir oyun olmayacak gibi hissediyorum (en azından sızıntılara baktığımda kendimce bunu gördüm). Anlatım iyi olabilir, orjinal Vice City müzikleri biraz zor ama birkaç tane koysalar da yeter diye düşünüyorum.

Bence anlatımdan bağımsız konu olarak GTA 6 hikâye anlamında öyle çok iyi bir oyun olmayacak gibi hissediyorum (en azından sızıntılara baktığımda kendimce bunu gördüm). Anlatım iyi olabilir, orjinal Vice City müzikleri biraz zor ama birkaç tane koysalar da yeter diye düşünüyorum.
Orijinal Vice City müzikleri olmadan tadı çıkmaz o plajların hocam. Hikayede iyi olmayacaksa zaten ben olsam gameaward a bile sokmazdım.

Online'dan para cukkalamaya çalışacaklar gibi geliyor bana.

GTA V ile öyle bir para kırdılar ki ben olsam bende oradan yürürdüm herhalde. Ama oyuncu gözüyle baktığımda zaten Online sevmiyorum ve oynamıyorum ondan Online kısmı umurumda değil. Hikayesi iyi olmazsa büyük hayal kırıklığı olur.

GTA V ile öyle bir para kırdılar ki ben olsam bende oradan yürürdüm herhalde. Ama oyuncu gözüyle baktığımda zaten Online sevmiyorum ve oynamıyorum ondan Online kısmı umurumda değil. Hikayesi iyi olmazsa büyük hayal kırıklığı olur.

Benim de öyle. Online bana hitap etmiyor. Hikayesi ve arada etrafı tanımak gezmek için. Yoksa ne özelliği olabilir bir oyunun.

Kaç yıl aynı oyunu oynayıp sokaklarını ezberleyeceğiz o kadar.

Elbette öyle, ben de GTA 5'i Single için oynuyorum mesela.

Ocen View in önünde bir sızıntı daha paylaşmışlar. Ama görüntü kalitesi bayağı kötü ben gerçek olduğunu düşünmüyorum.

Düşünsenize, Rockstar Games 5 Aralık’ta fragmanı yayınlıyormuş. Siz çok mutlusunuz falan açıyorsunuz fragmanı ve şu ses geliyor “Why did i move here, i guess it was the weather.” bir bakıyorsunuz Grand Theft Auto V: Vice City Edition tepkiniz ne olurdu?

Yeni konular

Geri
Yukarı