GTA 6 hakkındaki düşüncem

İlk olarak GTA oyunları gerçekten düşünülerek ve detay çalışılarak yapılıyor yani ihtimal var yok değil. Fakat benim düşüncem şu yönde artık şahsen ben bıktım Amerika'da geçen bir yapım oynamaktan yani olacak ise watchdogs gibi Londra'da geçsin yada Moskova'da böyle bilinen yerlerde geçerse daha çok sevinirim şahsen . Son olarak cyberpunk 7 yıldır geliştirilmiyor 7 yıldır bu düşünce var ve cyberpunk ile GTA ayrı kollardaki oyunlar
Biraz'da Türkiye'de geçsin demi?
Bak hocam ileri gidiyorsunuz saygımı bozmak istemiyorum. Vay o anime yazısından sonra kininiz ve nefretiniz bitmemiş.

Tamam, senin için 3 yıl olsun.

Birde 3 kelime yazmak için 10 dk düşündünüz.

Bu kadar büyütmeye gerek yoktu bazı şeyleri çok abartıyorsunuz.
Tuttumu bırakmıyor bunlara bende Deliriyorum bir şey atıyorum Kahkaha şöleni gibi herşeyime Hahaha atıyolar.

Bak hocam ileri gidiyorsunuz saygımı bozmak istemiyorum. Vay o anime yazısından sonra kininiz ve nefretiniz bitmemiş.

Tamam, senin için 3 yıl olsun.

Bir de 3 kelime yazmak için 10 dakika düşündünüz.

Bu kadar büyütmeye gerek yoktu bazı şeyleri çok abartıyorsunuz.
D-Dostum burası internet, gerçek hayatta konuşmuyoruz ki. Cevap olarak istersem 3 saat sonra yazarım istersem anında yazarım.

Hangi anime yazısı merak ettim, hiç hatırlamıyorum bile.

Cevap veriyorsunuz, ona yanıt veriyorum. Bu kadar.

Saygınızı neden bozacaksınız onu da anlamadım.

D-Dostum burası internet, gerçek hayatta konuşmuyoruz ki. Cevap olarak istersem 3 saat sonra yazarım istersem anında yazarım.

Yazma diyo rahat bırak diyo yani.

Bir zaman tekrar benimle tartışmıştınız.
Yazma diyo rahat bırak diyo yani.
Ya hocam ondan mı korkacam güldürmeyin beni.
@Tim hocam konuyu kilitlermisiniz tartışma büyüyecek gibi.

Son düzenleme:
Öyle olacağını kesinlikle düşünmüyorum. Oyunda GTA 5' teki gibi sadece 1 şehir olcak diye bir şey yok bence. GTA San Andreas' ta 3 şehirde geçiyordu ve GTA 6 da da bu şekilde olacağını düşünüyorum.

Hocam GTA Vice City RAGE i ilk defa duydum sizden. GTA 4'ü kurup bu modu mu kuruyoruz çalışması için?

Evet hocam aynen öyle tabii bilgisayarda oluyor bunlar konsolda değil.
VC rage dosyasını yani yamayı indiriyorsun GTA 4'ün üstüne kuruyorsun.
YouTube üzerinden bakabilirsiniz detaylara.

Yeni konular

Geri
Yukarı