GTA 6 hakkındaki düşüncem

Oyunun yarın çıkacağını düşüyorsunuz.
Tamam senin istediğin olsun. Daha çıkmadan biliyorsun Sistem Gereksinimler'ide çok inandırıcı 32 GB RAM ister yazsaydın yanına.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar, size GTA 6 hakkındaki düşüncemi anlatacağım.

3 boyutlu ana oyunlar:

GTA 3: Liberty City.

GTA Vice City: Miami.

GTA San Andreas: San andeas (los santos)

GTA 4: Liberty City.

GTA 5: San Andreas (los santos)

Arkadaşlar, gördüğünüz gibi 2 los santos, 2 liberty City oyunu var buna göre GTA 6 Vice City'e gelebilir. Bu benim düşüncem, belki Rockstar bunu bilerek yapmıştır.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ayrıca Cyberpunk 207(7) 7 yılda geliştirildi.
İlk olarak GTA oyunları gerçekten düşünülerek ve detay çalışılarak yapılıyor yani ihtimal var yok değil. Fakat benim düşüncem şu yönde artık şahsen ben bıktım Amerika'da geçen bir yapım oynamaktan yani olacak ise watchdogs gibi Londra'da geçsin yada Moskova'da böyle bilinen yerlerde geçerse daha çok sevinirim şahsen . Son olarak cyberpunk 7 yıldır geliştirilmiyor 7 yıldır bu düşünce var ve cyberpunk ile GTA ayrı kollardaki oyunlar

Siz önce gidip araştırın, araştırmadıysanız da gidip Google'a "Maymırmank2077 me maman mamılmış" yazdıktan sonra araştırdığınızı düşünmeyin :) 😁 😁
Bak hocam ileri gidiyorsunuz saygımı bozmak istemiyorum. Vay o anime yazısından sonra kininiz ve nefretiniz bitmemiş.

Tamam, senin için 3 yıl olsun.

Birde 3 kelime yazmak için 10 dk düşündünüz.

Bu kadar büyütmeye gerek yoktu bazı şeyleri çok abartıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı