GTA 6 Minecraft'ın 300M satış rekorunu geçebilir mi?

Evet ama GTA 6 her bilgisayarda rahat oynanabilen bir oyun olmayacak. Minecraft çok dandik bilgisayarlarda bile rahatça oynanıyordu. Şu anki en son sürümleri tabii ki daha yüksek sistem istiyor ama eski sürümlerden bahsediyorum.

İlla her alan yükleyecek diye bir şey yok isteyen satın alıp kütüphanesinde barındırır.

Vallahi şimdi yukarida arkadaşın yazdığı gibi Cyberpunk 2077 gibi çok beklenti olacak ve kötü olacaktır beklenti ama bu CD project değilki bu oyun tarihine damga vurmuş Rockstar Games GTA 5 şu ana kadar 180-190 milyon satış yapmıştı sanırım bana kalırsa fiyatlandırma 60 dolar olursa ve bizim ülkemizde ekonomimiz düzelirse tabii o günkü dolar kuruna söylüyorum geçebilir ama şu ana bakarsak geçmezi biraz imkansız.

2028'e kadar 400M satış ile dünya rekorunu elinde bulunduracak. Tarihe not düşülsün :D

Sırf gta 6 yı oynamak için intiharını erteleyen insanlar var. Resmi olmasa bile gayri resmi olarak en çok oynanacak oyunlar arasında

Trailerin izleniş rekorunu geçer, ama satış rekoru imkansız. Oyun çok yüksek sistem isteyecek ve fahiş fiyat bandından çıkış yapacak. Sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı