GTA 6 sizce nasıl olacak?

Cihen

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel i5-11400F
GPU: PNY GeForce RTX 3060
Anakart: ASUS PRIME H510M-E
RAM: PNY 8GB XLR8x2 3200MHz DDR4 RAM
Kasa: POWER BOOST X58RGB
PSU: High Power 750W 80+ Gold Performance
SSD: Kioxia Exceria NVMe M2 500GB
Klavye: Hadron G502
Fare: Bloody A90
Kulaklık: Bloody G580
Telefon: Xiaomi Redmi Note 9
Arkadaşlar GTA 6 oyun içi görüntüleri sızdırıldı, ama bence beşinci oyun kadar olamayacak gibi geliyor. Oyundaki kaba/barzo hava kaldırıldı ve kadın karakter var, o havayı alamayacağız gibi hissediyorum ben.

Görüntülerin gerçek olduğunu düşünmüyorum.
1663503171898.png
1663503189939.png

GTA-6-Grand-Theft-Auto-6-Rockstar-Games2-1920x1050.jpg

Grand Theft Auto 6 ile ilgili yıllar süren spekülasyonların ardından ilk kez dişe dokunur bilgiler geldi. YouTube üzerinde ve çeşitli forumlarda geliştirmenin erkan aşamalarını gösteren birden fazla video ve ekran görüntüsü yayınlandı. Videolar yeni animasyonları, yeni NPC etkileşimlerini, restorandaki bir soygun sahnesini, çatışma sahnesini ve aynı zamanda yeni bir kadın karakteri gösteriyor. Bazı oyunseverler görüntülerin […]

Devamı: GTA 6’ya Ait Oynanış Videoları Doğrulandı! İşte Oyun İçi Görüntüler
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bu haberi yeni gördüm, beklentilerimin çok altında. Grafik olarak neredeyse hiçbir fark yok. Umarım geliştirilir.

Bence gta 5 ten daha iyi olacak. Yalan olma ihtimali neredeyse sıfır çünkü bu kadar şeyi 1 - 2 kişi yapamaz. Bir sürü diyalog falanda mevcut. Bunu yayınlayan adam yanlış görmediysem rdr2 nin geliştirilmesindede varmış. Hatta elinde gta5 e ait dosyalarda olduğunu söylüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı