Sizce GTA 6 nasıl olacak?

Açıldı diyorsun ama bunun L.A. Noire kadar etkili yapılacağını düşünüyor musun mesela? Eğer yapılacaksa gerçekten animasyon kalitesi başyapıt olur çünkü. Yine de R.A.G.E 2 motorundan geliştirilmiyorsa yine olacağını öngördüğüm şekilde maksimum RDR2 grafiklerinde bir oyun oynayabiliriz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bilemiyorum hocam ama RDR 2'de çalışıp şirketten ayrılmış bir kişiye göre şirket RDR 2'den sonra oyun motorunu önemli ölçüde geliştirmiş.

Arkadaşlar GTA 6 Online'a dayalı bir oyun olacak. Ve Online bir oyuna daha fazla kişinin sahip olması daha çok oyun içi satın alım demek ve bu da daha fazla ün ve para demek. Bazıları en az 3000 TL falan demiş bence maximum 80 dolar falan olur.
Online'a dayalı bir oyun olması Rockstar'a yakışmaz bence hikayesini de iyi yaparlar.

Bir de buradaki tüm arkadaşlara sormak istiyorum Rockstar Games'ten neredeyse çoğu kişi ayrıldı fakat bu şirket çok büyük bir şirket. Dünya üzerindeki en iyi senaristleri, yönetmenleri, reklam pazarlamacıları, yapımcıları alabilecek bir şirket buna rağmen Rockstar Games kötü bir oyun çıkarabilir mi?

Etkileyici bir oyun olacağına inanıyorum. Rockstar, RDR2'de güzel iş çıkardı.

RDR2'nin o detaylara 10 yıl çalışması sonucu ulaşmasından sonra mı? GTA 6 çok buruk kalacak. Kendimce eminim çünkü GTA çok uzamış olan bir seri ve bu onun Far Cry serisi gibi olmasına sebep olmasına daha çok yol açıyor.

RDR2 7 yılda geliştirilen bir oyun kanka. 10 yıl nereden çıktı yani daha RDR1 çıkmadan mı başlamışlar RDR2'yi geliştirmeye :D muhtemelen GTA 6 ise 2014'ten beri geliştiriliyor.

RDR2 7 yılda geliştirilen bir oyun kanka. 10 yıl nereden çıktı yani daha RDR1 çıkmadan mı başlamışlar RDR2'yi geliştirmeye :D muhtemelen GTA 6 ise 2014'ten beri geliştiriliyor.
GTA 6 o zamandan beri geliştiriliyordur ama RDR 2 geliştirilirken onun da aynı anda geliştirilmesi zor. Ufak tefek şeyleri yapıyorlardır.

Geri
Yukarı