GTA 6'dan beklentiniz nedir?

Arkadaşlar benim en çok istediğim oyunda 2 şehir olsun yeter be!
Zaten GTA San Andreas'da 2 şehir olacakmış ancak konsollar yüzünden olmamış oyleki bir bilgi var.

GTA San Andreas 3 şehir ama onu napıcaz :D.
Ya noluyorsa olsun ama Online modunda oppresor, orbital cannon ve deluxo olmasın lütfen.

GTA San Andreas 3 şehir ama onu napıcaz :D.
Ya noluyorsa olsun ama Online modunda oppresor, orbital cannon ve deluxo olmasın lütfen.
Sizin söyleminize göre GTA 5 de 2 şehir denilebilir o zaman, Los Santos ve Blaine Country.

San Andreas tek bir şehirdir(ya da eyalet artık her ne derseniz) gördüğünüz tüm haritayı kapsar. Farklı yerler yok yani. İnsanların şehir derken San Andreas, Liberty City, Vice City gibi farklı haritaların tek bir haritada bulunmasını kastediyor.

1) Çok büyük bir harita. The Crew 2'de bütün Amerika var. İnteraktivite gibi olaylar da düşünülürse çeyreği olsa yeter.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2) Gerçekçi bir ekonomi.

3) Telif vb. olaylar Rockstar için ne kadar sorun olabilir bilemiyorum. Gerçek markalar gelmeli.

4) Gerçekçilik.

5) Gerçekçilik

6) 4 ve 5.

Sizin söyleminize göre GTA 5'de 2 şehir denilebilir o zaman, los santos ve blaine country.

San Andreas tek bir şehirdir(ya da eyalet artık her ne derseniz) gördüğünüz tüm haritayı kapsar. Farklı yerler yok yani. İnsanların şehir derken San Andreas, liberty City, Vice City gibi farklı haritaların tek bir haritada bulunmasını kastediyor.

Rockstar bunun olmasını istemiyor 3D evren ve HD evren arasındaki bağın 0'a yakın olmasını istiyor.

Ya kardeşim demek istediğim GTA San Andreas'daki liberty City görevinde olduğu gibi şehirler arası geçiş olmadı onu diyorum.
O 3 şehiri ben tek şehir gibi görüyorum.

GTA 5 los santosu GTA 4 liberty City'sini beraber koyabilirler güzel olur ama Vice City sanmıyorum. Belki GTA 7'ye bekliyip Vice City'i de koyarlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı