GTA 6'dan beklentiniz nedir?

Pazar görmek istiyorum. 3 kilo 5 lira diye bağıran dayıları görmek istiyorum. Evlere girebilmek istiyorum. Böyle pat diye girip içerdekilerin dumur olmasını istiyorum. Tiktok çeken gençler görüp tutup denize atmak istiyorum.

GTA 4'nün Fizik motoru oyuncuları zorluyordu ve araba, motor sürmek zordu. Fizik motoru oyuncuyu sıkıyor ve oyundan zevk olamıyorsun. Arabayla bir dönüyorsun yavaş bir şekilde sanki yıkılacak kadar sağ sola yatıyor. Motoru sürüyorsun bir yere çarpıyon uçtuğun mesafe akla mantığa zarar. GTA 5'te boşuna bunu kaldırmadılar.

GTA 5'te araç ve motorlardan fırlama kaldırılmadı.

Tiktok çeken gençler görüp tutup denize atmak istiyorum.

Bunu gerçekte yapmak istiyorum.

Neden Ryder ve Big Smoke ihanet etti? Yani mesela Big Smoke para ve sohret icin ihanet etti. Ryder'in olayini ben anlayamadim.

( İnşAllah yanlış bilgilendirmeden ceza yemem. Doğru diye biliyorum. )

Big Smoke, Ryder'in aklını çeliyor. Yoksa Ryder bizden diye biliyorum. Ama haklısın oyunun hikayesini sadece oyunu oynayarak anlamaya çalışırsan aklında sorular kalıyor. İlla araştırma yapmak zorundasın

Big Smoke, Ryder'in aklını çeliyor. Yoksa Ryder bizden diye biliyorum. Ama haklısın oyunun hikayesini sadece oyunu oynayarak anlamaya çalışırsan aklında sorular kalıyor. İlla araştırma yapmak zorundasın
Uyusturucu bagimliligi yuzunden Ballas tarafina geciyor. Ballas'lar uyusturucu ticareti yapiyorlar ve cetenin icinde uyusturucu kullanimi da bir hayli fazla. Grove Street Family'de ise uyusturucu yasaklanmis ve ticareti yapilmiyor.

Uyusturucu bagimliligi yuzunden Ballas tarafina geciyor. Ballas'lar uyusturucu ticareti yapiyorlar ve cetenin icinde uyusturucu kullanimi da bir hayli fazla. Grove Street Family'de ise uyusturucu yasaklanmis ve ticareti yapilmiyor.

Haklısın hatta CJ sürekli kızıyordu bırak bu şeyleri diye.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı