GTA 6'dan ne bekliyoruz?

Şahsen Vice City'de geçmesini istiyorum hatta bekliyorum. Çünkü liberty City eski ve yeni halini gördük. San Andreas'ın eski ve yeni halini gördük. Ama maalesef Vice City'i göremedik. Kimine göre San Andreas gönüllerin oyunu olsa da ilk oynadığım GTA oyunu olarak Vice City ve Tommy Vercetti benim için başkadır.

Daha gerçekçi bir deneyim. Shark Card tarzı şeylerin kaldırılması. Tek karakter olması. Uçuk görevlerin olmaması. Oyunun Londra da geçmesi. Hilecilerin başına çekiç gibi inecek bir güvenlik sistemi. Gerçek araba markaları (olacağını düşünmüyorum). Her arabaya farklı bir ses. Daha gerçekçi kazalar. Daha fazla yapıya girmek. Haritanın çok ama çok daha büyük olması. Daha fazla NPC seçeneği. Rockstar'ın gereksiz DLC çıkarmaması. Hikayede olduğu gibi araba, ev ve silahlarda da uçuk kaçık şeyler olmaması. Daha gerçekçi fizik sistemi. Daha detaylı modifiye sistemi. 6 yıldıza geri dönülmesi. Hep aynı mağazaların olmaması yani Cluckin bell gibi şeylerin geri gelmesi. Daha fazla soygun seçeneği.

Şahsen Vice City'de geçmesini istiyorum hatta bekliyorum. Çünkü liberty City eski ve yeni halini gördük. San Andreas'ın eski ve yeni halini gördük. Ama maalesef Vice City'i göremedik. Kimine göre San Andreas gönüllerin oyunu olsa da ilk oynadığım GTA oyunu olarak Vice City ve Tommy Vercetti benim için başkadır.
Yüzme işi sıkıntı hocam.

Şahsen Vice City'de geçmesini istiyorum hatta bekliyorum. Çünkü liberty City eski ve yeni halini gördük. San Andreas'ın eski ve yeni halini gördük. Ama maalesef Vice City'i göremedik. Kimine göre San Andreas gönüllerin oyunu olsa da ilk oynadığım GTA oyunu olarak Vice City ve tommy vercetti benim için başkadır.

Vice City'de geçerse harita olarak çok küçük olmaz mı? Birşeyler eklemeleri lazım ya da birkaç farklı şehir.

Yüzme işi sıkıntı hocam.

O kadar da yapmazlar ya sanmıyorum :)

Vice City'de geçerse harita olarak çok küçük olmaz mı? Birşeyler eklemeleri lazım ya da birkaç farklı şehir.

Şehri canlandırıp detay vererek daha çok büyütebilirler. GTA Vice City 1980'lerde geçiyordu. Yeni çıkacak oyunun 2020'lerde geçeceğini varsayarsak büyük bir değişiklik olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı