Çözüldü GTA IV Downgrade "Değer null olamaz" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

wennzy

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Daha fazla  
Böyle bir hata alıyorum, nasıl düzeltebilirim?
1682952629431.png

Buradaki yöntemi deneyebilirsin.
4. adımda böyle bir hata aldım. Patch 8 içindeki dosyayı çalıştırınca böyle bir hata veriyor.

1682953357786.png

Düzenleme: Oyunu bir kere çalıştırınca düzeldi.

Moderatör neden dolayı mesajı direkt çözüm olarak işaretledi anlayamadım. Hala sorunumu çözemedim. Patch'i kurdum ancak bu seferde böyle bir hata alıyorum.
1682953724606.png

Son düzenleme:
4. adımda böyle bir hata aldım. Patch 8 içindeki dosyayı çalıştırınca böyle bir hata veriyor.

Eki Görüntüle 1762357

Düzenleme: Oyunu bir kere çalıştırınca düzeldi.

Moderatör neden dolayı mesajı direkt çözüm olarak işaretledi anlayamadım. Hala sorunumu çözemedim. Patch'i kurdum ancak bu seferde böyle bir hata alıyorum.
Eki Görüntüle 1762369
Steam üzerinden değil de oyunun dosya konumundaki LaunchGTAIV.exe üzerinden çalıştırmayı dene.

Peki ya ilk indirdiğin .rar dosyasındaki Launch GTA IV klasörünü dosya konumuna atıp 2. indirdiğin .rar dosyasındaki dosyaları dosya konumuna attıktan sonra jptch.exe ve install.bat dosyalarını çalıştırıp kurulum yaptın mı?
İşte daha o safhaya geçemeden daha Patch 8'in içindeki setup'ı kurup çalıştırınca bu hatayı verdi. Ancak makaleyi hazırlayan arkadaşta öyle yapın demiş. Ardından ana menüye gidin, oyundan çıkın ve patch 7 ve sonrasında 2.rar diye devam etmiş. Daha fazla uğraşmak istemiyorum bu oyunla. Tüm haftasonum ve Pazartesim bu oyuna gitti, crack ile devam edeceğim mecbur. Yardımınız için teşekkürler. Ya bende problem var, ya da bu oyun sıkıntılı.

Dostum çözebildin mi? Bende de aynı hatayı veriyor kaç gündür araştırıyorum çözümünü bulamadım. Mod falan kuracaktım güncel sürümler sorunlu eski sürüme düşürmek istiyorum ama hata veriyor resimde ki gibi.
Çözemedim maalesef. Crack indirdim o daha iyi çalışıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı