Çözüldü GTA IV Games For Windows Update Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Yaklaşık 2 gün önce Steam üzerinden Grand Theft Auto IV aldım. Ancak sorun şu ki ilk açılışta SocialClub hesabı istemişti ve ben de Gmail üzerinden giriş yapmıştım. Daha sonra online sistemine girebilmek için Games For Windows Live üzerinde giriş yapmak istedim. Sorun şu ki Hotmail hesabımı ve şifremi girdikten sonra bir update olduğunu söylüyor ve güncellemeye bastığımda bağlantı hatası veriyordu. Bunun üzerine çıkış yapıp yeni bir hesap açayım dedim ancak her şey birbirine girdi. Hatanın da ne olduğunu tam olarak bilmiyorum. Hata olmadan da sorunu çözemeyiz. Lütfen biriniz bilgisayarıma bağlanıp yardım edebilir mi?

Save alamıyorum, online oynayamıyorum.

NOT: Laptopumun İ7-2630QM işlemcisi 6GB RAM'i ve GT525M ekran kartı var. GTA V'in iyi bir optimizasyonunun olduğu söyleniyor. GTA IV'ü 25 FPS oynuyorum. GTA V'i en düşük ayar ve çözünürlükte oynama ihtimalim var mı?

Arkadaşlar Steam'dan GTA4 aldım. Oyunda Games For Windows'a bağlanırken update var diyor halbuki son sürümü birkaç defa kurdum. Sürekli böyle diyor güncel sürümde bile. Tamam'a bastığımda bi' bar dolmaya başlıyor daha başındayken bağlantı hatası gibi bir şey veriyor. Recep ağabey lütfen yardım et!

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce bi' arkadaşın yorumunu okudum da uyumluluktan Windows 2000 yap demişti. Şimdi service pack 3'e çevirdim ama şimdi oyuna girerken SocialClub ID ve şifresini girince şunu diyor.''Social Club login failed. Please try again.''

Play (Offline) diyerek girebiliyorum. Lütfen bilgisayarıma bağlanabilir misin?

Harici olarakta indirip kurabilirsin güncellemeyi.
Resmi güncellemedir.
http://updates.rockstargames.com/patches/gtaiv/title_update_7_EN.zip

Kardeş yardım et.

Çok çok teşekkür ederim videoda UPNP ayarını değiştirin demişsin denedim işe yaradı. Önceden Update'i yükle dediğimde bağlantı hatası vardı şimdi sorunsuz girebiliyorum. Çok teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı