GTA IV GFWL Aktivasyon Sorunu

VΣNOM

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522654119
GTA IV ve EFLC'yi indirimlerde aldım. Fakat ikisinde de açılışta Social Club hesabı sormadan otomatik girdi oyuna. Games for Windows Live'da Reedem Code bölümü var ve Steam'deki EFLC veya GTA IV CD-KEY'lerini giriyorum. Fakat bu hatayı alıyorum.

ScreenHunter_216 Jul. 07 19.06.jpg

Buradaki çözümü uygulayınca ise böyle bir hata alıyorum. Konuda sözü edilen Razor 1.0.8.0 No-DVD EXE'sini uyguladığımda yine yukarıdaki gibi "This code is not valid" diyor. Konu Burada

ScreenHunter_217 Jul. 07 19.19.jpg

Bazen de böyle açılıyor. Fakat hiçbir zaman Social Club'a giriş yapılmıyor.
ScreenHunter_218 Jul. 07 21.10.jpg

Son düzenleme:
Bela hocam bu oyun, bende de hiç açılmıyordu. Verdim bunu geri, GTA V aldım, siz de öyle yapın.
GTA V zaten var ayrıca onu modlu, modsuz, orjinal, korsan, Steam'den, PSN'den PS3'te ilk çıktığından itibaren 10-15 kez bitirmişimdir. Bu arada bazen de Play'e bastığımda oyuna giriyor sıkıntısız. Fakat Social Club'a giriş yapılmıyor. Sadece GFWL'a giriş yapıyor. Onda da Reedem Code menüde hâlen gözüküyor. Social Club'ta da sadece GTA V gözüküyor. Not: Oyuna girdiğim GFWL hesabı Social Club hesabına bağlı.
ScreenHunter_219 Jul. 07 21.20.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı