GTA IV GTA IV:Complete Edition Aktivasyon Sorunu

kobra67

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhabalar. Sonbahar indirimlerinden GTA IV:Complete Edition almıştım. Şu anda GTA IV'ü indirdim ve ardından kurulum aşamasına geçti. Ardında bana oyuna girdikten sonra kullanmam gereken serial'imi ekrana getirdi. En son aşama olarak steamactivation.exe adı altında devam ediyordu. Sonrasında aktive ediliyor gibisinden bir bar dolmaya başladı ama activation failed hatası aldım. Back diyip Steam'in başta gösterdiği serial'i girip aktive etmeye çalıştığımda yine failed hatası aldım. Manual Activation seçeneğini dediğimde ise Rockstar Games'in aktive sayfasının linki geldi ve tıkladım. Unlock Requestcode'umu ve Serial'imi girdim ancak invalid serial hatası alıyorum. Hiçbir şekilde kurulum bu aşamayı geçemedim. Bilgisi olan ve yardımcı olmaya çalışıcak olan herkese şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı