Çözüldü GTA IV iCEnhancer 3.0 siyah ekran sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aeronight

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Bolu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600
Cooler Master MasterLiquid ML120L V2
Asus Prime B450M-K II
ASUS DUAL GeForce RTX 3060 Ti OC 8GB
XPG Gammix D35 2x8GB 3200MHz
ADATA Legend 750 500GB
Kioxia Exceria 480GB SATA 2x
ASUS TUF GAMING 650B 650W 80+ Bronze
Bu ENB'yi yükledim ama siyah ekran alıyorum. Çözümünüz var mı? Yüklemeden önce açılıyor bu arada ama ben bu ENB'yi beğendim, bununla oynamak istiyorum. Daha önceden kullandığım ENB anlamadığım bir sebepten bozuldu. Bende tüm dosyaları silip yeniden yükledim. Logo vs. gelmiyor. Siyah ekranda kalıyor sadece.

Çözüm
Yok artık. Neyse teşekkürler.
Sorunu çözdüm. Eğer aynı sorunu yani, ENB yükledikten sonra siyah ekran veya HUD/Radar kaybolması gibi sorunlar yaşarsanız, ekran kartı uygulamanıza gelin ve GTA IV için özel bir profil açın ve tüm kenar yumuşatma ayarlarını kapatın.
O sürümde iCEnhancer modunun çalışıp çalışmadığını hatırlayamadım. Sanırım GTA 4 Complete Edition'da çalışmıyordu. Ben sırf o yüzden Steam versiyonunu normal, modlu oynamak için de korsan kullanıyorum. Başka ENB modlarını da denedin mi aynı problem oluşuyor mu diye? Mesela CryENB V3 deneyebilirsin.

Başka enb çalışıyor.
Daha önceden simple enb yüklemiştim. O anlamadığım bir şekilde bozuldu.

Zamanında bu ENB sorunlarıyla o kadar uğraştım ki bazen çalışıp bazen çalışmıyor, bazen çalışsa bile görüntü birbirine giriyordu. Sana tek önerebileceğim şey 1.0.7.0 versiyonunda tekrar denemen olacaktır.

The Complate Editon için önerebileceğin ENB var mı?

The Complete Editon için önerebileceğin ENB var mı?

Başka ENB çalışıyor demişsin, o yüzden CryENB V3 önerebilirim, iCEnhancer'dan sonra en iyi ENB modu bence.

Anlaşılan Steam sürümünde bir şey var. Galiba downgrade yapacağım. Çünkü bu da açılmadı. iCenhancer ile aynı şekilde siyah ekran verdi. Ama downgrade yapmak ta istemiyorum.

Anlaşılan Steam sürümünde bir şey var. Galiba downgrade yapacağım. Çünkü bu da açılmadı. iCEnhancer ile aynı şekilde siyah ekran verdi. Ama downgrade yapmak ta istemiyorum.

Büyük ihtimalle The Complete Edition Steam sürümüyle hiçbir mod uyuşmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı