GTA IV'in bazı konularda GTA V'den güzel olması

ValiBey36

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 1600 AF İşlemci
INNO3D GTX 1650 GDDR6 Ekran Kartı
Biostar A302M Anakart
500GB SEAGATE HDD+PATRİOT BRUST 240GB SSD
2x8GB Crucial 3000MHz CL15 RAM
LG 22MK400H Monitör
Meslek
Öğrenci
Gerek PS4'te, gerek internet kafe de, gerekse kendi bilgisayarlarımda GTA V oynamış biriyim.
Yaz indirimlerinde aldığım GTA IV, indirdikten sonra kendini aşırı derece oynattırdı.
Elbetteki GTA V grafikler, açık dünya konusunda GTA IV'ten fersah fersah ileride bir oyundur. Ancak hikaye, fizik olarak GTA IV'ün daha güzel olduğunu düşünüyorum.
Sizin fikirleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA IV’ün fizikleri gerçekten güzeldi. Sadece arabalar fazla yatıyordu sağa sola. Bir de mesela atlayıp tutunma mekanikleri vardı GTA IV’te. Yakın savunma vardı karşıdakinin bıçağını falan alabiliyorduk. Yayaların tepkileri güzeldi.

Hikaye klişelerle dolu, anlatımı berbat olan bir oyun GTA IV. Neresi iyi ya? Fizik de iyi değil ki. Teknoloji demosu gibi ne bulurlarsa doldurmuşlar. Geçen gün DLC'leri oynayayım dedim karakter kontrolü bile o kadar vasat ki 1 saat olmadan sildim. Gamepadle bile oynanamıyor oyun. Overrated.

Hikaye klişelerle dolu, anlatımı berbat olan bir oyun GTA IV. Neresi iyi ya? Fizik de iyi değil ki. Teknoloji demosu gibi ne bulurlarsa doldurmuşlar. Geçen gün DLC'leri oynayayım dedim karakter kontrolü bile o kadar vasat ki 1 saat olmadan sildim. Gamepadle bile oynanamıyor oyun. Overrated.
Yıl 2008.

GTA IV hikaye anlamında gerçekten başarılıydı. Bitirdikten sonra "hikayeye doydum" diyebiliyorsunuz. Ancak oyunun hantal bir oynanış tarzı var. Kamera açıları can sıkıcı, araç fizikleri iyi olsa da araç kamerasının tepkiselliği gibi konular hiç hoşuma gitmemişti.

Her şeye rağmen "İyi ki oynamışım." dediğim oyunlardandır. DLC'leri de ayrı güzel.

O halde oyun oynamayı öğrenin hocam.☝🏼

Zira halen karakter kontrol edemiyorsunuz. :)

Hem klavye hem gamepad ile oynayan birisi olarak hayatımda ilk defa sizin dediğiniz gibi bir senaryo ile karşılaştım.

Saygılarımla. 🌹

Geri
Yukarı