GTA Online ban yememek için ne yapılır?

Sınırsız bandan önceki son şansını kullanıyorsun dikkat et, Rockstarın banlama düzeyi ilk ban 1 hafta, 2.ban 1 ay 3 ve son ban ise sınırsız bandır ve bunu açtırma ihtimalin çok çok çok... yani çok düşük.
Yapmaman gerekenler ise küfür etme millete özellikle server chatinden, bir diğeri ise asla ama asla trainer kullanma(adını hatırlayamadım ama trainer gibi bir hile işte numpadler ile seçim yapabildiğin milleti trolleyebildiğin -ki bu karşı taraf için oyun zevkini bitiren bir şey- hileyi kullandığın anda %90 ihtimalle o gün olmasa bile belli bir süre sonra ban yiyorsun millete zarar vermesen bile o yüzden hile işine bulaşmadığın sürece genelde rahat olabilirsin.
Ben C4 ile boyacıdan çıkanlar tuzakla patlatmıştım.Bu sayılır mı ?

Ban nedeniniz belli oldu herhangi bir değişiklik ufak bile olsa her oyuna girişte oyun tarama yaptığı için büyük ihtimalle banlandınız bu tür davranışlardan uzak durunuz ve FPS'yi Vsync açarak düşürebilirsiniz en azından monitörünüzün yenileme hızı ve ya yarı değerine.

Ban nedeniniz belli oldu herhangi bir değişiklik ufak bile olsa her oyuna girişte oyun tarama yaptığı için büyük ihtimalle banlandınız bu tür davranışlardan uzak durunuz ve FPS'yi Vsync açarak düşürebilirsiniz en azından monitörünüzün yenileme hızı ve ya yarı değerine.
Sence bilgisayarımı formatlamalı mıyım ?

Sınırsız bandan önceki son şansını kullanıyorsun dikkat et, Rockstarın banlama düzeyi ilk ban 1 hafta, 2.ban 1 ay 3 ve son ban ise sınırsız bandır ve bunu açtırma ihtimalin çok çok çok... yani çok düşük.
Yapmaman gerekenler ise küfür etme millete özellikle server chatinden, bir diğeri ise asla ama asla trainer kullanma(adını hatırlayamadım ama trainer gibi bir hile işte numpadler ile seçim yapabildiğin milleti trolleyebildiğin -ki bu karşı taraf için oyun zevkini bitiren bir şey- hileyi kullandığın anda %90 ihtimalle o gün olmasa bile belli bir süre sonra ban yiyorsun millete zarar vermesen bile o yüzden hile işine bulaşmadığın sürece genelde rahat olabilirsin.
Trainer deniyor. Doğru hatırlıyormuşsun :D
Sence bilgisayarımı formatlamalı mıyım ?
İnternetin kötü ise format atma ve oyunda uslu bir çocuk olmaya çalış.

Trainerden çok hook menu ya da mod menu olarak geçiyor.

Format atmana gerek yok oyunun dosyalarının içine bir şey atmadıysan ve ya bir kodu değişik dosya yoksa sorun yaratmaz. Şu an normal oynayabiliyorsan hiç dokunmadan devam et dediğim şeyler her zaman geçerli Rockstar da zaten ya hileden ya da atarsa ki çok düşük ihtimalle küfürden ban atar o da dediğim gibi çok düşük f*ck ve ya n*gga yazmamaya özellikle özen göster.

29 yaşındayım, kendimi bildim bileli oyuncuyum ve hayatımda hiçbir çok oyunculu oyundan "gereksiz yere" cezalandırılmadım. :) Oyun dosyalarını kurcalamadığın, hile yapmadığın, açıklardan faydalanıp kötü niyetle kullanmadığın ve topluluk kurallarını ihlal etmediğin sürece ban yemezsin diye düşünüyorum.

Helal Olsun

Ana konuyu ıskalamışsın. Gereksiz yere ban yedim geyiğini yemiyorum, siz inanıyorsanız bilemem. 20 yıllık oyuncuyum şimdiye kadar hiçbir oyunda gereksiz yere banlanmadım.

Oyun kurallarını doğru yaparsan hile kullanmaz veya 3. parti yazılım kullanmazsan oyun içinde kimsenin oyununu bozmayıp doğru bir şekilde oynarsan ban yeme ihtimalin yok zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı