GTA5 Online Kalıcı Ban

resio

Hectopat
Arkadaşlar hepinize selamlar. Yaklaşık 5 gün önce Epic Games'den GTA V indirdim ve hiçbir sorun yaşamadan dün akşama kadar oynadım hatta dün akşam sadece kurduğum şirketin kargo işlerini yaptım. Bugün sabah oynamak için girdiğimde kalıcı olarak ban yediniz yazıyordu. Herhangi bir hile kullanmadım, fakat mod klasörüne Türkçe yama kurmuştum bu sebeple hiç uyarı almadan ban yer miyim? yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Benimde Türkçe ama dün yeğenim oynarken sanırım şifre yazıyordu normal modda bugün bende ban yemişim Türkçe mi yoksa şifre mi anlamadım çünkü indirdiğim Yamanın altında ban ile sorun yaşanmayacağı sadece aktiviteyi kapatmadan online’a girilmeyeceğini söylüyordu

Benimde Türkçe ama dün yeğenim oynarken sanırım şifre yazıyordu normal modda bugün bende ban yemişim Türkçe mi yoksa şifre mi anlamadım çünkü indirdiğim Yamanın altında ban ile sorun yaşanmayacağı sadece aktiviteyi kapatmadan online’a girilmeyeceğini söylüyordu
Şifreden kastınız nedir? Hile şifresi diyorsanız GTA V Online da öyle bir şey yok, offline mod da var sadece ve ondan da ban yemiyorsunuz. Yamanın kurucusunun banlanmazsınız dediğine bakmayın çünkü Rockstar Games herhangi bir mod kursanız dahil banlıyor. Yani muhtemelen şifreden değil, yamadan ban yemişsinizdir siz de.

GTA 5 tamamen silip yeniden mi yüklememiz gerekiyor kalıcı ban yediysek bende yama kurdum ban yemişim.

Sıkıntı çıkmasın diye her şeyi silip tekrardan yüklüyorum, sanırım yamayı kurarken ayrı bir mod dosyası değil de GTA içindeki mod dosyasını kullandığım için ban yedim.

Şimdi akıllanmamak gibi olacak ama GTA'yı 2 kere bitirmiş oldum Save dosyası atarsam Online'da sıkıntı çıkarır mı? Vallahi yine ban yersem bir daha indiremem.

Türkçe yamayı hangi siteden indirdiyseniz oraya girin belki yamanın nasıl kaldırılacağını da anlatmışlardır. Eğer yoksa oyunun dosyalarını ve yamayla alakalı olan bütün şeyleri silip tekrardan yüklemeniz olacaktır. Tekrardan ban riski almamanız için.

En iyisi baştan yüklemek olacak. Bende bugün ban yedim yamadan dolayı, yamayı sildim busefer oyun hata verdi bir şeyler eksik yeniden yükleyin ya da dosyaları doğrulayın diye. Ben şu an tekrar yüklüyorum sizde öyle yapın bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı