GTA5 Online Kalıcı Ban

resio

Hectopat
Arkadaşlar hepinize selamlar. Yaklaşık 5 gün önce Epic Games'den GTA V indirdim ve hiçbir sorun yaşamadan dün akşama kadar oynadım hatta dün akşam sadece kurduğum şirketin kargo işlerini yaptım. Bugün sabah oynamak için girdiğimde kalıcı olarak ban yediniz yazıyordu. Herhangi bir hile kullanmadım, fakat mod klasörüne Türkçe yama kurmuştum bu sebeple hiç uyarı almadan ban yer miyim? yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Suçlamak için söylemiyorum ama 5 günde şirket alıcak kadar para kasmışsınız. Herhangi bir para hilesi yapmış olabilir misiniz? Veya herhangi bir oyuncu size para atmış olabilir mi? Çünkü normalde oyuncular arası para aktarımı yok ama hileciler sana para atıp ban yedirebiliyor.
En ucuz şirketi kurabilmek için 250.000 dolar yetiyor diye hatırlıyorum. Bu parada 5 gün içinde görevlerle rahatça toplanabiliyor. Ve epic game zaten oyunculara 1.000.000 dolar gönderiyor.

En ucuz şirketi kurabilmek için 250.000 dolar yetiyor diye hatırlıyorum. Bu parada 5 gün içinde görevlerle rahatça toplanabiliyor. Ve epic game zaten oyunculara 1.000.000 dolar gönderiyor.
Benim hatırladığım kadarıyla 1 milyondan daha fazla para gerekiyor. Zaten 1M veriyorsa rahat alınır.

Suçlamak için söylemiyorum ama 5 günde şirket alıcak kadar para kasmışsınız. Herhangi bir para hilesi yapmış olabilir misiniz? Veya herhangi bir oyuncu size para atmış olabilir mi? Çünkü normalde oyuncular arası para aktarımı yok ama hileciler sana para atıp ban yedirebiliyor.
Criminal Starter Pack içeriğini kapsıyor Epic Games'de verilen GTA V. Bedava Maze Bank'ta şirket, bir düzine araba, kıyafet, motor kulübü vs veriyorlar. Hileyle almış olamaz bu nedenle.

Benim hatırladığım kadarıyla 1 milyondan daha fazla para gerekiyor. Zaten 1M veriyorsa rahat alınır.
Kusura bakma sana cevabımı yanlış anlaşılacak şekilde yazmış olabilirim. Şirketi kurtuktan sonra kargoları koymak için alınan en ucuz depo 250.000 dolar. Şirket için para ödemedim.
Ban türü nedir perma ise hiç giremiyeceksiniz.
Ban türünü nasıl öğrenebilirim. Bana gelen uyarıda süresiz banlanma gibisinden bişeyler yazıyordu

Criminal Starter Pack içeriğini kapsıyor Epic Games'de verilen GTA V. Bedava Maze Bank'ta şirket, bir düzine araba, kıyafet, motor kulübü vs veriyorlar. Hileyle almış olamaz bu nedenle.
Dediğin gibi bana şirketi bedava verdi. Bi kaç tane araba modifiyesi, kıyafet ve silahı bedava alabildim. Ama motor kulübü ve bir düzine arabadan haberim yoktu onlara nereden ulaşabilirim. Yeni açtığım hesapla tekrar giricem bu sefer o arabaları ve kulübü kullanırım.
Adamlar hesabın doğum tarihini bile değiştirmiyor. Banı kaldıracaklarını hiç sanmıyorum. Üstelik kimlik ile kanıtlayabilirim demiş olmama rağmen.
Zaten social club'un ban bölümüne şikayet yazmak istedim. Banlama işlemleri nihayidir kesinlikle değiştirilemez gibisinden bir uyarı var hiçbir şekilde ban şikayeti yazamıyorsun.

Geri
Yukarı