GTA5 Online Kalıcı Ban

resio

Hectopat
Arkadaşlar hepinize selamlar. Yaklaşık 5 gün önce Epic Games'den GTA V indirdim ve hiçbir sorun yaşamadan dün akşama kadar oynadım hatta dün akşam sadece kurduğum şirketin kargo işlerini yaptım. Bugün sabah oynamak için girdiğimde kalıcı olarak ban yediniz yazıyordu. Herhangi bir hile kullanmadım, fakat mod klasörüne Türkçe yama kurmuştum bu sebeple hiç uyarı almadan ban yer miyim? yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

En iyisi baştan yüklemek olacak. Bende bugün ban yedim yamadan dolayı, yamayı sildim busefer oyun hata verdi bir şeyler eksik yeniden yükleyin ya da dosyaları doğrulayın diye. Ben şu an tekrar yüklüyorum sizde öyle yapın bence.
Öğrendim. Buraya linki bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Reis günlük 5M kazanmak anlatılabilecek kadar kolaysa anlat nasıl kazanıldığını faydalanalım.

Bunu söylediğinize göre GTA'dan zerre anlamadığınız belli.
1. Bunker'a Supply satın alın, bırakın üretsin.
2.Top range araçları çalıp satın.
3.Bekleme zamanlarında VIP ve Client görevlerini yapın.
4.20 dk sonra tekrar araç çalıp satın.
5.2 saat 20dk sonra bunker mallarını satın (140000 (blaine Country'de 210 olacak)
6. Akşam oyundan kalkacağınız zaman nightclubdaki mallarınızı 1M üstüne satın.

5.2 saat 20dk sonra bunker mallarını satın (140000 (blaine Country'de 210 olacak)
Ben GTA cahiliyim bir şey sorucam. Ben GTA'ya başladığımda kuruş param yokken hiçbir şey alamıyordum. Bu dediğin şeyleri yapmak için belli başlı şeyler almak gerekiyor diye biliyorum. 0 parayla nasıl direkt para kasmaya başlıcaz? Pek bilgim yok ama oynarken ufak bi göz atmıştım bu dediklerini yapmak için en kötü bi 1 milyon para lazım değil mi?

Ben GTA cahiliyim bir şey soracağım. Ben GTA'ya başladığımda kuruş param yokken hiçbir şey alamıyordum. Bu dediğin şeyleri yapmak için belli başlı şeyler almak gerekiyor diye biliyorum. 0 parayla nasıl direkt para kasmaya başlıcaz? Pek bilgim yok ama oynarken ufak bir göz atmıştım bu dediklerini yapmak için en kötü bir 1 milyon para lazım değil mi?

Criminal Enterprise'ınız veya Premium Online Edition'ınız varsa hepsini alabilirsiniz.

Öğrendim. Buraya linki bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunu silmeden önce bu videoyu izledim fakat dediğim hatayı verdi. Aklımda hiç şüphe kalmaması için tekrar yüklemeye başladım. Sanırım bugün bitmeyecek %35 civarlarında 40 45 GB arası indi. Çok iyi karakter yapmıştım, yazık oldu :(

Arkadaşlar hepinize selamlar. Yaklaşık 5 gün önce Epic Games'den GTA V indirdim ve hiçbir sorun yaşamadan dün akşama kadar oynadım hatta dün akşam sadece kurduğum şirketin kargo işlerini yaptım. Bugün sabah oynamak için girdiğimde kalıcı olarak ban yediniz yazıyordu. Herhangi bir hile kullanmadım, fakat mod klasörüne Türkçe yama kurmuştum bu sebeple hiç uyarı almadan ban yer miyim? yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
Yanlışın var türkçe yama kurulduğu zaman onlineye almıyor doğru söylediğine eminmisin??

Suçlamak için söylemiyorum ama 5 günde şirket alıcak kadar para kasmışsınız. Herhangi bir para hilesi yapmış olabilir misiniz? Veya herhangi bir oyuncu size para atmış olabilir mi? Çünkü normalde oyuncular arası para aktarımı yok ama hileciler sana para atıp ban yedirebiliyor.
Epic games üzerinden premium olarak alındığı için sana pek çok şeyi bedava ya veriyor steam de de aynı şekilde 50 60 tl civarı dlc gibi bişey alıyorsun
Bazı arkadaşlar yeni olduğu için doğru diyosun yılların tecrübesi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı