GTA Online'da en kısa şekilde en çok para nasıl kasılır?

Clemente

Hectopat
Yer
Glunmar köyünden
Yeni başladım, oynayacak arkadaş olmadığı için toplu yapılacak şeyleri yapamam. En kısa hangi yöntemle en fazla parayı kasabilirim?
Bu arada Epic Games'ten aldım oyunu Premium olarak, 1 milyon dolar verileceği söyleniyordu ancak herhangi bir şey gelmedi. Ne zaman gelir o para?
Ayrıca GTA'daki karakterim benim ayarlamam yüzünden çok çabuk yoruluyor, onu hikaye modunda ki gibi geliştirebiliyor muyum yoksa hep öyle mi kalıyor? Karakteri tekrar düzenlemenin yolu falan var mı?

Bizim arkadaşlar bir tane itfaiye görevi vardı, onu yaparak hızlaca para kazanıyorlardı.

Ben de işte şu arabayı çalıp buraya getir görevleri ile para kasıyordum.

Ama heistler kesinlikle en iyi olanı. Yakında Xone'den yeniden başlayacağım, büyük ihtimalle heistler ile para kasarım.

@Clemente Telefonda internete gir. Warstock araçlarının orada Kosatka var, onu alman gerek. Ondan sonra İnternetten "Cayo Perico Heist Guide" yazarak rehberlere bakabilirsin.

Haftalık 2x veya 3x görevlerini yaparak da hızlı para kasabilirsin ama Cayo Perico kadar vermez. Farklılık olması açısından yapabilirsin.

Dediğim gibi cayo perico ile en hızlı kasıyorsun prepler+ heist ile saat başı 1M dolar geliyor.
Peki online'da oluşturduğum karakteri düzenleme veya silip baştan yapma var mı?
@Clemente Telefonda internete gir. Warstock araçlarının orada Kosatka var, onu alman gerek. Ondan sonra İnternetten "Cayo Perico Heist Guide" yazarak rehberlere bakabilirsin.
O Kosatka'ya da para gerekmiyor mu?

Geri
Yukarı