Kolay çıkış seçeneğini hala anlayamadım. Oyunda böyle bir seçenek mi vardı? Eğer "Kill Yourself" butonundan bahsediliyorsa o zaten Heistler de işe yaramıyordu diye biliyorum. (Yani en azından bende çalışmıyordu)

Easy way out pvp yaparken karşı tarafa kill vermemek için kullanılıyordu. Yorumlara bakınca bilen birini göremediğimden yazayım dedim.

Özellikle Kill/Death ratio'sunu azaltmak istemeyen oyuncular, başka bir oyuncu tarafından saldırıya uğradığında easy way out kullanarak kendilerini öldürür, böylece K/D oranlarında bir kayıp olmaz, karşı tarafa da Kill geçmezdi.

Şimdi bunun yerine alt+f4 kullanamaz mı zaten kullanıcılar? GTA Online oynamadığım için nasıl bir şey tam bilmiyorum da.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Ben öylesinde yazdım da @Liberteen hocam açıklamış ne işe yardığını. Çok da önemli değil gibi gözüküyor. KDA oranlarını korumak için bunu yapıyorlarmış.
Özellikle try hard oyuncular bunu çok yapıyor. Ben de zamanında free roamda az kullanmadım.

Birine salça olup öldürdükten sonra kendinizi öldürüyorsunuz eğer diğer oyuncu size çok yakın spawn olmuşsa ya da sizi uzaktan sniper ile vuruyor ve çok açıkta iseniz canınız da az kalmış ise, kaçacak yeriniz yoksa gibi gibi.

Zaten kaldırılmadığını görüyorum. "Kill yourself" olarak hala mevcutmuş? En azından konu sahibinin paylaştığı sosyal medya gönderisinde öyle belirtiyor.

Özellikle try hard oyuncular bunu çok yapıyor. Ben de zamanında Free roamda az kullanmadım.

Birine salça olup öldürdükten sonra kendinizi öldürüyorsunuz eğer diğer oyuncu size çok yakın spawn olmuşsa ya da sizi uzaktan Sniper ile vuruyor ve çok açıkta iseniz canınız da az kalmış ise, kaçacak yeriniz yoksa gibi gibi.

Zaten kaldırılmadığını görüyorum. "Kill yourself" olarak hala mevcutmuş? En azından konu sahibinin paylaştığı sosyal medya gönderisinde öyle belirtiyor.

PvP oynarken çok yapılıyormuş. Birkaç Twitter sayfasına baktım da. Ben pek Online ile aram yok GTA 5 gibi oyunlarda. Kaldırıldı ama kaldırılmadı garip. Kullanımı falan mı devre dışı kaldı acaba? Ya da daha etki falan etmedi mi?

Geri
Yukarı