Çözüldü GTA: SA mobilde Türkçe karakterler yanlış gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bruhmomentumtr

Picopat
Merhaba arkadaşlar, ben GTA: SA Mobil'i Türkçe yaptım ama "ğ," "ı," ve "ş" karakterleri "şapkalı A" ve "i" olarak gözüküyor, kendim APK olarak ayrıştırıp bazı dosyalarda o bahsettiğim harfler yerine Türkçe karakterleri koydum ama yine yutmadı. Nasıl çözebilirim? (Bu arada oyunu Play Store'dan aldım.)

Çözüm
Yamayı yapan arkadaş özellikle desteği olduğundan bahsetti ve videosunda da Türkçe.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam açıklamada düzeltilmiş bir versiyonu var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Merhaba arkadaşlar, ben GTA: SA Mobil'i Türkçe yaptım ama "ğ," "ı," ve "ş" karakterleri "şapkalı A" ve "i" olarak gözüküyor, kendim APK olarak ayrıştırıp bazı dosyalarda o bahsettiğim harfler yerine Türkçe karakterleri koydum ama yine yutmadı. Nasıl çözebilirim? (Bu arada oyunu Play Store'dan aldım.)
Çözemeyebilirsiniz. Çünkü GTA: SA türkçe karakterleri desteklemiyordur. Bu bir çoğu oyunun türkçe yamasında geçerlidir. Oyunlar Türkçe karakterleri desteklemiyor olabiliyorlar.

Çözemeyebilirsiniz. Çünkü GTA: SA Türkçe karakterleri desteklemiyordur. Bu birçoğu oyunun Türkçe yamasında geçerlidir. Oyunlar Türkçe karakterleri desteklemiyor olabiliyorlar.

Yamayı yapan arkadaş özellikle desteği olduğundan bahsetti ve videosunda da Türkçe

Yamayı yapan arkadaş özellikle desteği olduğundan bahsetti ve videosunda da Türkçe.

Hocam açıklamada düzeltilmiş bir versiyonu var.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı